Jesteś tutaj:Kultura Namaluj kartkę na Wielkanoc
wtorek, 26 marca 2019 13:05

Namaluj kartkę na Wielkanoc

 

Biblioteka Publiczna Miasta Gniezna zachęca uczniów klas I - III szkół podstawowych do udziału w konkursie plastycznym na kartkę wielkanocną. Najlepsza zostanie wysłana w trakcie kolejnych świąt przez Urząd Miejski.

Inicjatywa ta skierowana jest do tych uczniów, którzy czują się dobrze w rysowaniu lub malowaniu, a także chcą podzielić się swoją twórczością. 

- Zwycięska kartka będzie oficjalną kartką Urzędu Miejskiego Miasta Gniezna w przyszłym roku - przyznał Piotr Wiśniewski, dyrektor BPMG. Prace w formacie nie większym niż A4, wykonane dowolną techniką (koniecznie płaskie), można oddawać do 15 kwietnia br. w placówkach biblioteki przy ul. Mieszka I (dziecięca), ul. Kruczej, ul. Staszica oraz na os. Orła Białego. Jury będzie oceniać pomysłowość, estetykę wykonania (także samodzielność). 

Nagrody i wyróżnienia przyznane zostaną podczas Gali Malowania Jaja 18 kwietnia o godz. 12:00 na deptaku przed Starym Ratuszem. Regulamin konkursu dostępny jest w ww. placówkach oraz na stronie www.biblioteka.gniezno.pl

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane