Wydrukuj tę stronę
poniedziałek, 18 lutego 2019 12:31

Walentynki w bibliotece

  BPMG
Walentynki w bibliotece zdjęcie nadesłane

Dla bibliotekarzy Biblioteki Publicznej Miasta Gniezna, dzień św. Walentego stał się doskonałym pretekstem do zaprezentowania literatury z miłością i o miłości w tle.

Od romansów kostiumowych, przez powieści obyczajowe, po poradniki dotyczące relacji partnerskich - każdy mógł wybrać coś odpowiedniego. Dla niektórych był to pierwszy kontakt z literaturą, której zwykle nie wybierają. Dla innych możliwość zasięgnięcia informacji na interesujący temat. Byli i tacy, którym zależało, po prostu, na przyjemnie spędzonym wieczorze, z miłą lekturą u boku.

Wszyscy ci, którzy odwiedzili nas 14 lutego, mogli poczuć się przyjaźnie wśród klimatycznych dekoracji,  spróbować swoich sił w tworzeniu kartki walentynkowej, a także liczyć na słodki upominek. Dla uczniów szkół i
przedszkoli przygotowaliśmy zajęcia o uczuciach. W ten sposób chcieliśmy pokazać jak ważni dla nas są nasi Czytelnicy. Drodzy miłośnicy książek, dziękujemy za waszą obecność i zachęcamy do odwiedzin, w każdy inny, nieświąteczny dzień roku.
 

Galeria