Jesteś tutaj:Kultura Praktyki dla wolontariuszy w Bibliotece
wtorek, 12 lutego 2019 12:32

Praktyki dla wolontariuszy w Bibliotece

 
Praktyki dla wolontariuszy w Bibliotece archiwum redakcji

Biblioteka Publiczna Miasta Gniezna włącza się także w ogólnopolski program „Praktykuj w kulturze”. Umożliwia on zdobycie praktyk, które mogą pomóc w zdobyciu dodatkowych kwalifikacji.

Program realizowany jest przez Narodowe Centrum Kultury i daje on możliwość studentom oraz absolwentom wyższych uczelni odbycie stażu w wybranej instytucji kultury i tym samym osiągnięcie pierwszego doświadczenia zawodowego.

Gnieźnieńska książnica zaprasza szczególnie osoby zainteresowane stażem w dziale animacji i promocji, przy obsłudze czytelników oraz udziałem w programach skierowanych do dzieci i seniorów. Ogólnopolski nabór rozpocznie się już 12 lutego i potrwa do 24 lutego. Zgłoszenia poprzez portal https://pracujwkulturze.nck.pl.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane