Jesteś tutaj:Kultura Varius Manx w nowej hali i z nową trasą koncertową - fotorelacja
piątek, 21 września 2018 21:42

Varius Manx w nowej hali i z nową trasą koncertową - fotorelacja

 
Varius Manx w nowej hali i z nową trasą koncertową - fotorelacja fot. Rafał Wichniewicz

W piątkowy wieczór, spora grupa gnieźnian wzięła udział w koncertowej inauguracji działalności nowej hali widowiskowo-sportowej, w której odbył się koncert wyjątkowego projektu muzycznego.

Przed publicznością, która po raz pierwszy wzięła udział w występie zorganizowanym w nowym obiekcie przy ul. Sportowej, wystąpił tego wieczoru zespół Varius Manx wraz z Kasią Stankiewicz, dając nie tylko próbę możliwości dźwiękowej hali, ale także wprowadzając uczestników w wyjątkowy nastrój. Był to też pierwszy koncert na zaplanowanej trasie, promującej najnowszy album "Ent".

 

6 komentarzy

 • Link do komentarza Belzebiusz Lucyferowicz sobota, 22 września 2018 17:49 napisane przez Belzebiusz Lucyferowicz

  Panie bezradny radny, pan to możesz być jedynie miłośnikiem Zenka Martyniuka a nie Varius Manx. A tak masz pan mizerny zasób loginów do ukrycia swojej prawdziwej tożsamości. Trochę więcej odwagi, przecież to nic nie kosztuje a może zaowocuje kilkoma głosami więcej, które wyciągną z ostatniego miejsca na liście,

 • Link do komentarza Teodor sobota, 22 września 2018 12:26 napisane przez Teodor

  Przecież na halę i tak może wejść (łącznie z płytą) max. do 1500 osób; więc przy komplecie biletów sprzedanych nie jest wypełniona płyta + trybuny.
  Po zdjęciach widać, że tych 1500 może nie, ale z 1100-1200 pewnie było.

  I śmieszą mnie teksty o za drogich biletach dla młodzieży: raz, że Varius Manx to nie jest zespół dla młodzieży, a dwa: u nas sprzedawali bilety po 40 albo 60 zł, kolejne koncerty na trasie polecam sobie sprawdzić: ceny sięgają 120-140 zł, więc u nas była taniocha. Ale przecież gnieźnianom i tak w tyłkach wiecznie źle ;)

 • Link do komentarza Fan sobota, 22 września 2018 12:19 napisane przez Fan

  Rezigiusz, nawet gdyby było 5000 chętnych, to nie można wpuścić więcej niż 1200,taka pojemność hali przyjęta przez służby. Tak było już wcześniej napisane gdzieś na portalach. No, ale lepiej za kompa hejtowac. Nareszcie coś innego muzycznie, muzyka która zmusiła do myślenia. Gratulacje, za nagłośnienie i wszystko to naprawdę fajnie wyglądało. A materiał nowy VM super.... Niestety ciężko będzie przyjąć dzisiejsze dźwięki na tej hali, ale co tam.?

 • Link do komentarza rezigiusz sobota, 22 września 2018 09:42 napisane przez rezigiusz

  Widać duźo pustych krzeseł na trybunach czyźby szału nie byłoz sprzedaźą biletów ?Poczekamy na foto relacje z dzisiejszego koncertu skrajnie odmiennego muzycznie. Choć powiem tak taki inauguracyjny koncert być za free ,a nie pierwszy wystep i juź komercja !!! Coź zobaczym ile to bedzie utrzymanie roczne tego obiektu.

 • Link do komentarza miłośnik Varius Manx sobota, 22 września 2018 09:29 napisane przez miłośnik Varius Manx

  Świetne zdjęcia . Fotografowi , gratuluję W ogóle nie widać , że boczne trybuny naszej nowej sali widowiskowej były prawie zupełnie puste. Czyżby bilety były za drogie, na te trybuny dla naszej gnieźnieńskiej młodzieży? A może po prostu ten zespół wśród gnieźnian, nie cieszy się aż tak wielką popularnością, jak myśleli organizatorzy tego koncertu. I nasi organizatorzy ( z urzędu miasta ) najzwyczajniej się "przejechali".

 • Link do komentarza Gwidon piątek, 21 września 2018 23:20 napisane przez Gwidon

  A gdzie czerwone okulary?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane