Jesteś tutaj:Kultura Wystawa prac Zdzisława Niteckiego
środa, 05 września 2018 13:04

Wystawa prac Zdzisława Niteckiego

  mnopr
Wystawa prac Zdzisława Niteckiego zdjęcie nadesłane

Biblioteka Publiczna Miasta Gniezna zaprasza na wystawę prac malarskich autorstwa Zdzisława Niteckiego, która odbędzie się w najbliższy poniedziałek.

Wernisaż autorskich dzieł Zdzisława Niteckiego, pt. Pejzaż miejski, odbędzie się 10 września 2018 roku o godzinie 16:00 w filii biblioteki przy ul. Staszica 12a. Prace zostaną wyeksponowane w sali im. Ludwika Krumreya.

 

2 komentarzy

  • Link do komentarza Malkontent środa, 05 września 2018 15:07 napisane przez Malkontent

    Oj tam wernisaż. Pan Zdzisław to dla mnie niezapomniane czasy Klubu Wodnego "Chrobry" przy I LO. Pozdrawiam Pana Zdzisława i wszystkich uczestników obozów . Poszukajcie w domach Wasze patenty żeglarskie. No i ten Kmicic robił wrażenie podczas kursu na obiad do Jabłony. Dzisiaj już takich obozów nie ma... z takimi atrakcjami.... ;-P

  • Link do komentarza Marek  ZYGMUNT  - radny  miasta  Gniezna środa, 05 września 2018 14:03 napisane przez Marek ZYGMUNT - radny miasta Gniezna

    BARDZO ROZSĄDNA PORA na wernisaż. Brawa dla organizatorów ! A może jeszcze małe informacje na ten temat uda się rozwiesić na słupach ogłoszeń w okolicach osiedla TYSIĄCLECIA ?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane