Jesteś tutaj:Kultura Od Powstania do Niepodległości - wycieczka z przewodnikiem po parku etnograficznym
piątek, 10 sierpnia 2018 13:05

Od Powstania do Niepodległości - wycieczka z przewodnikiem po parku etnograficznym

  mn
Od Powstania do Niepodległości - wycieczka z przewodnikiem po parku etnograficznym zdjęcie nadesłane

Zapraszamy na niedzielną wycieczkę z przewodnikiem pt. "Marsz od Powstania do Niepodległości" po Wielkopolskim Parku Etnograficznym w Dziekanowicach.

Organizacja Turystyczna "Szlak Piastowski" z okazji 100 – lecia odzyskania przez Polskę niepodległości i 100- lecia wybuchu Powstania Wielkopolskiego przygotowała cykl bezpłatnych oprowadzeń pt: "Marsz od Powstania do Niepodległości". Wycieczki odbywają się od maja do września.

Zapraszamy na kolejną w tym cyklu wycieczkę, która odbędzie się 12 sierpnia  2018 r. – niedziela. Spotkanie z przewodnikiem o godzinie 14:00 przy kasie Muzeum w Dziekanowicach – Wielkopolski Park Etnograficzny. Czas wycieczki wynosi około 1,5 godziny.  Dojazd i bilety wstępu do muzeum we własnym zakresie. Bilet normalny do muzeum 9 zł, ulgowy 4 zł. Usługa przewodnicka – bezpłatna. Oprowadza Pani Urszula Łomnicka – przewodnik Organizacji Turystycznej „Szlak Piastowski”

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane