Jesteś tutaj:Kultura Dzień Dziecka z MOK-iem
piątek, 01 czerwca 2018 18:49

Dzień Dziecka z MOK-iem

 
Dzień Dziecka z MOK-iem fot. Rafał Wichniewicz

Tłumy najmłodszych gnieźnian pojawiły się w piątkowe popołudnie na zielonym zapleczu Miejskiego Ośrodka Kultury, gdzie przygotowano dla nich mnóstwo atrakcji.

Impreza co roku przyciąga najmniejszych mieszkańców naszego miasta, którzy wraz z rodzicami przybywają zachęceni programem wydarzeń oraz zabaw zorganizowanych na tę okazję. Tym razem gościem specjalnym spotkania była aktorka Ania Kukawska, znana m.in. jako Emilka z serialu "Policjantki i policjanci", która zaśpiewała najbardziej znane piosenki z polskich bajek. 

Poza tym odbyły się m.in. występy wokalne, warsztaty taneczne oraz zumba. Dla tych, dla których występy sceniczne nie wchodziły w grę, czekał turniej minigolfa czy trening sprawności w rzucaniu do celu (nagradzany słodkościami), a także gra w duże szachy, a także warsztaty przygotowane przez pracowników MOK oraz działające w nich sekcje - plastyczne czy układania kostki Rubika. Rzecz jasna nie mogło też zabraknąć waty cukrowej i popcornu, a najdłuższa kolejka ustawiała się tradycyjnie do dmuchanego zamku.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane