Jesteś tutaj:Kultura Energetyzujący koncert w Niechanowie
poniedziałek, 12 marca 2018 07:50

Energetyzujący koncert w Niechanowie

  mn
Energetyzujący koncert w Niechanowie zdjęcie nadesłane

Stowarzyszenie Rodziców Ziemi Niechanowskiej i Gminny Ośrodek Kultury po raz siódmy zaprosiło Panie z różanej gminy na energetyzujący koncert z okazji Dnia Kobiet.

W tym roku goszczono zespół ,,Nocne Taxi" z Andrzejem Mikołajczakiem na czele, który przygodę z muzyką rozpoczął w latach 60-tych grając m. in. w zespołach Tarpany, Drumlersi, Nowi Polanie, ABC, czy Test. Wokalistką tego zespołu jest Patrycja Rybarczyk (członkini  stowarzyszenia RZN ) 

Na samym początku życzenia dla przybyłych pań złożył p. wójt Eugeniusz Zamiar, p. Teresa Jastrzębska - dyrektor GOK oraz inicjatorka uroczystości Grażyna Kozanecka - przewodnicząca SRZN, która jednocześnie powitała zaproszonych gości: skarbnik gminy p. Marię Graczyk, dyr. Szkoły Podstawowej p. Elżbietę Rzepecką- Roszak, radne gminy p. Elżbietę Jasek, p. Jolantę Walaszek, dyr. Biblioteki Publicznej p. Małgorzatę Trzaskowską, przedstawicielki sołectw, stowarzyszeń, organizacji oraz przedstawicielki KGW z całej gminy. Po wysłuchanym koncercie, który zakończył się bisem uczestnicy spotkania mogli posmakować pysznych tortów przygotowanych przez p. Teresę Dratwiak i Bożenę Szewczyk. Uroczystość objął patronatem wójt gminy p. Eugeniusz Zamiar. Pani Grażyna Kozanecka w sposób szczególny dziękuje za współorganizacja p. T. Jastrzębskiej, paniom ze stowarzyszenia RZN, p. Irenie Zamiatała i p. Marianowi Guziałkowi.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane