W placówce muzealnej przy ul. Kostrzewskiego otwarta została nowa wystawa, opowiadająca o jednym z najsłynniejszych ośrodków wczesnośredniowiecznej Europy i losach jego mieszkańców.
Książka na telefon to usługa gnieźnieńskiej książnicy przeznaczona dla osób, które samodzielnie nie mogą korzystać z jej księgozbioru.
Sprzęt, reflektory, a także dekoracje pojawiły się w pobliżu katedry, gdzie trwa realizacja filmu fabularnego o wydarzeniach z 1986 roku.
W dniach od  1 do 4 lutego odbędą się w Studio Tańca „Passion of Dance” bezpłatne Drzwi Otwarte. Będzie można spróbować swoich sił w rozpoczynających się od podstaw kursach tańca takich jak Taniec Towarzyski, Latino solo, czy Bachata w parach. 
środa, 26 stycznia 2022 08:10

Koncert kolędowy orkiestry dętej

Serdecznie zapraszamy w najbliższą niedzielę do parafii bł. Michała Kozala w Gnieźnie, gdzie odbędzie się koncert Powiatowej Orkiestry Dętej.
środa, 26 stycznia 2022 07:53

„Lalka” w Teatrze Fredry już w lutym

Powieść Bolesława Prusa, czołowe dzieło epoki pozytywizmu, postrzegana jest jako analiza polskiego społeczeństwa u schyłku XIX. wieku.
wtorek, 25 stycznia 2022 10:58

WOŚP z MOK-iem - plan wydarzeń

Tegoroczne atrakcje z okazji 30. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, które przygotował Miejski Ośrodek Kultury, odbędą się w stylistyce hawajskiej. To znakomita okazja dla wszystkich dzieci, które nie odwiedziły Starego Ratusza podczas nieMOŻLIWEGO Dnia Dziecka.
wtorek, 25 stycznia 2022 07:47

Świąteczne skrzypce i śpiew w eSTeDe

Już w czwartek 27 stycznia o godzinie 17.00 zapraszamy do Centrum Kultury „Scena to dziwna” na koncert muzyki skrzypcowej i wokalnej.
Strona 1 z 216

Ostatnio dodane