Czytelnicy Biblioteki Publicznej Miasta Gniezna i miłośnicy literatury nie mają tego lata powodów do nudy. Miejska książnica zaprasza na spotkania autorskie oraz warsztaty około-literackie. W sierpniu zaplanowano aż sześć takich wydarzeń, w ich czasie będzie można posłuchać twórców, a także poćwiczyć sztukę opowieści. Dzięki uprzejmości Stowarzyszenia Ośla Ławka wszystkie te spotkania odbędą się na Latarni na Wenei.
poniedziałek, 03 sierpnia 2020 14:56

Najlepsi w Zielonym Konkursie zostali wyróżnieni

W miniony piątek organizatorzy Zielonego Konkursu na najpiękniejszy taras, balkon i ogród odwiedzili jego laureatów i wręczyli im nagrody.
Spore grono rodzin z dziećmi zdecydowało się sobotnie południe przeznaczyć na udział w inauguracji sezonu Gnieźnieńskiej Kolei Wąskotorowej.
Na nadchodzący weekend przygotowaliśmy krótkie zestawienie wydarzeń, które odbędą się w Gnieźnie. Mimo iż wciąż obowiązują obostrzenia, to w kalendarzu pojawiają się już różne okazje do ciekawego spędzenia czasu wolnego.
W czwartkowy wieczór po raz kolejny w Latarni na Wenei wybrzmiały melodie z innych części świata. Tym razem zaprezentowała się grupa Bastarda Trio.
Wielkoformatowe plansze popularyzujące historię po raz kolejny pojawiły się na witrynach sklepowych w centrum Gniezna.
W najbliższy, niedzielny wieczór będzie dobra okazja, by poznać lub przypomnieć sobie filmy krótkometrażowe, nagrodzone w poprzednich latach w ramach Offeliady.
Do 12 września 2020 roku będzie można oglądać zorganizowaną przez Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie wystawę zewnętrzną „Gnieźnieński Chór Chłopięcy «Szpaki» – 50 lat!”.
Strona 1 z 128

Ostatnio dodane