Mniej znane wątki związane z dziejami wyznawców religii mojżeszowej, żyjących w naszym regionie na przestrzeni wieków, można było poznać podczas panelu odbywającego się w Starym Ratuszu.
piątek, 17 stycznia 2020 17:07

Wiele kultur w Starym Ratuszu

W ramach miesiąca z wielokulturowością w Starym Ratuszu zapraszamy na wydarzenie „Wiele kultur w Starym Ratuszu”, które odbędzie się w środę 22 stycznia.
Grupa ponad dwudziestu starszych mieszkańców z Gminy Gniezno od dzisiaj może aktywizować się w nowej inicjatywie, powstałej na jej terenie. 
W rozpoczynający się dziś weekend zaplanowanych zostało kilka ciekawych wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych. Poniżej przedstawiamy ich harmonogram.
piątek, 17 stycznia 2020 07:41

Urodziny Wernera Albertiego

Wciąż niewielu mieszkańców Grodu Lecha wie, że był z Gniezna, a oklaskiwała go widownia w całej Europie. Zapraszamy na wieczór poświęcony Wernerowi Albertiemu.
Zapraszamy na kontynuację zmienionych nieco warsztatów rodzinnych dla dzieci 4-10 lat z dorosłymi opiekunami, które w minionym roku odbywały się w poniedziałki w Starym Ratuszu.
czwartek, 16 stycznia 2020 08:14

Dla Najmłodszych. Wszystkie ruchy dozwolone

Zapraszamy na warsztaty muzyczne, skierowane do najmłodszych gnieźnian, które odbędą się w Starym Ratuszu w najbliższą niedzielę.
czwartek, 16 stycznia 2020 07:42

Multi Ja - warsztaty dla najmłodszych

Zapraszamy na warsztaty skierowane do dzieci, które odbywać się będą w najbliższą sobotę w Starym Ratuszu.
Strona 1 z 337

Ostatnio dodane