Kim jest współczesny mężczyzna? Jakie powinien mieć cechy? Jaki jest jego wizerunek? Na te pytania starali się odpowiedzieć bracia Stube, a wynikiem tych pytań jest wystawa ich prac, którą można oglądać w Czytelni na Piętrze.
piątek, 23 października 2020 15:50

W Gnieźnie powstaje nowe muzeum muzyczne

W najbliższym czasie w Pierwszej Stolicy Polski powstanie nowe muzeum, którego tematyka będzie nawiązywać do jednego z instrumentów muzycznych.
piątek, 23 października 2020 08:11

Co na weekend 23 - 25 października?

W rozpoczynający się dziś weekend zaplanowanych zostało sporo różnych wydarzeń kulturalnych i sportowych, choć na tę chwilę należy pamiętać iż spodziewane jest zaostrzenie obostrzeń w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną. 
Stary Ratusz w Gnieźnie od jakiegoś czasu zaprasza do nowego cyklu - Kultura na złączach. Teraz czas na zgłębienie aktywności w sieci.
czwartek, 22 października 2020 14:06

E. Mazik i B. Kruhlik kolejnymi jurorami 14. Offeliady

Poznaliśmy nazwiska dwóch kolejnych jurorów, którzy zasiądą przed ekranem tegorocznej edycji gnieźnieńskiego festiwalu filmowego.
czwartek, 22 października 2020 12:50

Zostań herosem niepodległości - konkurs

Po raz trzeci Miasto Gniezno ma przyjemność zaprosić do udziału w konkursie „Zostań herosem Niepodległości”.
środa, 21 października 2020 08:17

„Królewskie Gniezno Czyta”…od przedszkola!

Już niedługo w wybranych gnieźnieńskich przedszkolach ruszą warsztaty literackie w ramach bibliotecznego projektu „Królewskie Gniezno Czyta”.
wtorek, 20 października 2020 12:32

Sztuka w ogródku - warsztaty

Stary Ratusz realizuje kolejne warsztaty dla dzieciaków i młodzieży w ramach projektu „Ogródek", który jest dofinansowany przez Fundację Santander Bank Polska w ramach konkursu "Tu Mieszkam, Tu Zmieniam EKO".
Strona 1 z 145

Ostatnio dodane