W piątkowy wieczór Plac św. Wojciecha wypełnił się tłumami młodych osób, którzy przybyli na występy inaugurujące koncertowy weekend.
Na nadchodzący weekend przygotowaliśmy zestawienie wydarzeń, które zaplanowane zostały w Gnieźnie lub okolicy.
piątek, 24 czerwca 2022 08:44

XI Koncert Prymasowski już w sobotę

W najbliższą sobotę 25 czerwca w katedrze odbędzie się kolejna edycja Koncertu Prymasowskiego pt. "Wieczór z Poznańskimi Słowikami".
Mickiewicz jako przykład twórczości, którą należy samemu odkrywać - to było właśnie tematem panelu dyskusyjnego, zorganizowanego z młodzieżą w Starym Ratuszu.
W ostatni weekend czerwca na placu Św. Wojciecha od piątku 24.06 do niedzieli 26.06 odbędą się Dni Gniezna 2022, równolegle odbędzie się zlot food trucków!
Na literackim nieboskłonie pojawiła się niczym kometa, nieoczekiwaniei spektakularnie. Dwadzieścia lat później Dorota Masłowska wciąż zachwyca i zdumiewa; budzi kontrowersje i wprowadza rzesze społeczeństwa w stan wrzenia.
Tylko jedno stoisko z truskawkami pojawiło się na Truskawkowym Polu, organizowanym przez Starostwo, a odbywającym się przed CK eSTeDe.
czwartek, 23 czerwca 2022 09:00

Koncert Macieja Braciszewskiego w eSTeDe

W niedzielę, 26 czerwca o godzinie 18.00 zapraszamy do sali widowiskowej Centrum Kultury „Scena to dziwna” na koncert Macieja Braciszewskiego “Piastów muzyczne opowieści”.
Strona 1 z 245

Ostatnio dodane