Poznaliśmy wyróżnionych twórców, którzy zostali zauważeni i docenieni przez jury VII Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego im. Anny Piskurz. 
piątek, 07 października 2022 09:00

Co na weekend 7 - 9 października?

Na nadchodzący weekend przygotowaliśmy zestawienie wydarzeń, które zaplanowane zostały w Gnieźnie lub okolicy.
Parafia pw. Św. Michała Archanioła w Gnieźnie zaprasza na dwa koncerty z cyklu "na Wzgórzu Zbarskim w Gnieźnie".
piątek, 07 października 2022 07:56

Zagrali i Poszli akustycznie i w Bibliotece

W dobrych czasach dawnego radia były tak zwane „audycje słowno-muzyczne”. My zapraszamy na coś podobnego w klimacie – trochę muzyki i trochę słów… bez muzyki.
czwartek, 06 października 2022 16:17

Początki Polskiego Hip Hopu - wykład i oprowadzanie

Po dobrym przyjęciu wystawy i koncertu “Pierwsza Stolica Hip Hopu” Muzeum Początków Państwa Polskiego zaprasza na debatę - rozmowę o Początkach Polskiego Hip Hopu.
Biblioteka Publiczna Miasta Gniezna kontynuuje cykl wykładów w ramach Klubu „Włącz ciekawość”. Kolejną odsłoną działalności tego Klubu będzie wykład Mariusza Borowiaka pt. „Skarb z South Hinskey”. Podczas spotkania na uczestników czekać będzie stoisko z książkami, na którym będzie możliwość uzyskania autografu lub dedykacji. Spotkanie odbędzie się w czwartek 6 października o godzinie 17 w czytelni głównej Biblioteki przy ul. Mieszka…
środa, 05 października 2022 16:00

VIII Fyrtel - festiwal o Mieście

Drzewa w jesiennych barwach to niewątpliwa oznaka zbliżającej się kolejnej, ósmej już, edycji „Fyrtla” – festiwalu poświęconego dziedzictwu kulturowemu pierwszej stolicy Polski.
Od Dni Gniezna minęły już ponad trzy miesiące, ale dopiero teraz była okazja ku temu, by porozmawiać na temat występów artystów podczas tego wydarzenia. W zasadzie koncertu tylko jednego z nich.
Strona 1 z 266

Ostatnio dodane