Rafał Wichniewicz

Rafał Wichniewicz

Na przejeździe, na którym w ostatnich latach doszło do kilku zdarzeń z udziałem samochodu i pociągu, ustawione zostały rogatki. 

piątek, 28 stycznia 2022 13:08

Poranne potrącenie na Winiarach

Gnieźnieńscy policjanci wyjaśniają okoliczności potrącenia, do którego doszło w piątkowy ranek na ul. Biskupińskiej.

Przestępca po raz kolejny oszukał seniorkę z Gniezna, tym razem wykorzystując legendę „na koronawirusa” - w efekcie kobieta straciła pieniądze.
piątek, 28 stycznia 2022 08:23

Kronika miejscowa - 28 stycznia 1930 roku

Wypadki na ulicach Gniezna i łamanie przepisów ruchu drogowego także w okresie międzywojennym były sporym problemem, o czym informował dziennik 92 lata temu.

piątek, 28 stycznia 2022 07:56

Co na weekend 28 - 30 stycznia?

Na nadchodzący weekend przygotowaliśmy zestawienie wydarzeń, które zaplanowane zostały w Gnieźnie lub okolicy.

czwartek, 27 stycznia 2022 15:19

Silny wiatr w nadchodzący weekend

Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego ostrzega przed przed silnym wiatrem, który może wiać w nocy z czwartku na piątek. Spodziewany jest także w nadchodzący weekend.

czwartek, 27 stycznia 2022 14:55

Ostatnie pożegnanie Janusza Sekulskiego

Rodzina, harcerze, samorządowcy i przyjaciele pożegnali w czwartkowe popołudnie zmarłego kilka dni temu Janusza Sekulskiego.

Wysokie kary za wykroczenia drogowe dotyczą nie tylko kierujących autami, ale także i innymi pojazdami - w tym rowerami czy hulajnogami. Teraz przekonał się o tym jeden z mieszkańców gminy Niechanowo.

W czwartkowy ranek na budynku B szpitala przy ul. św. Jana pojawili się nietypowi goście - alpiniści, którzy odwiedzili młodych pacjentów zza okien.

W placówce muzealnej przy ul. Kostrzewskiego otwarta została nowa wystawa, opowiadająca o jednym z najsłynniejszych ośrodków wczesnośredniowiecznej Europy i losach jego mieszkańców.

Strona 1 z 811

Ostatnio dodane