Rafał Wichniewicz

Rafał Wichniewicz

środa, 08 kwietnia 2020 17:46

Pożar budynku gospodarczego

W środowe przedpołudnie służby zostały powiadomione o pożarze na terenie gospodarstwa, położonego w jednej z wsi koło Witkowa.

środa, 08 kwietnia 2020 16:39

Nietypowe loty nad Gnieznem i regionem

W ostatnich dniach nad Wielkopolską, a także Gnieznem, odbywały się nietypowe przeloty samolotem. Udało się ustalić powody, dla których się one odbywały.

środa, 08 kwietnia 2020 13:37

Pijany kierowca zatrzymany podczas patrolu

Policjanci patrolujący centrum Gniezna zatrzymali do kontroli samochód, którego kierowca swoim nietypowym stylem jazdy zwrócił uwagę mundurowych - jak się okazało, był zupełnie pijany.

środa, 08 kwietnia 2020 13:00

Radni miejscy obradują zdalnie

Po raz pierwszy w historii Gniezna radni miejscy nie spotkali się na posiedzeniu w jednym miejscu, ale sesja odbywa się w Internecie.

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna poinformowała o aktualnej sytuacji na terenie powiatu gnieźnieńskiego - stan na środę 8 kwietnia.

środa, 08 kwietnia 2020 10:50

PWiK gotowa do kolejnej dużej inwestycji

Za prawie 5 milionów złotych planuje się realizację inwestycji, która powstanie w rejonie ul. Kostrzewskiego między I LO a parkingiem przy cmentarzu.

W Dzień Pracownika Służby Zdrowia służby mundurowe symbolicznie podziękowały ratownikom i personelowi gnieźnieńskich szpitali za ich służbę na rzecz mieszkańców.

Półtora miesiąca przed czasem udało się dokonać odbioru końcowego przebudowanej drogi, która łączy dwie podgnieźnieńskie wsie.

Wczorajszy przypadek stwierdzenia koronawirusa spowodował, że część personelu medycznego została objęta kwarantanną.

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna poinformowała o aktualnej sytuacji na terenie powiatu gnieźnieńskiego - stan na wtorek 7 kwietnia.

Strona 1 z 584

Ostatnio dodane