środa, 28 września 2016 16:50

Utrudnienia na ul. Kościuszki i Mieszka I

 
Utrudnienia na ul. Kościuszki i Mieszka I archiwum redakcji

Od czwartku 29 września przez kilka tygodni potrwają utrudnienia związane z przebudową skrzyżowania ul. Kościuszki i Mieszka I. Kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość.

Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Kobylarnia S.A., który jest wykonawcą inwestycji zleconej przez Wielkopolski Zarząd Dróg Wojewódzkich informuje, że od 29 września 2016 roku (czwartek) rozpoczną się roboty drogowe związane z przebudową drogi  w centrum miasta. 

Przypomnijmy, że w ramach tej inwestycji ma zostać zmieniony układ drogowy skrzyżowania ul. Kościuszki i Mieszka I, a także powstanie sygnalizacja świetlna. W związku z powyższym, od 29 września na remontowanym skrzyżowaniu zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu oraz mogą wystąpić czasowe utrudnienia w ruchu. Wykonawca z góry przeprasza za zaistniałe utrudnienia i prosi o zachowanie ostrożności. Jednocześnie zgodnie z przekazaną informacją, prace budowlane mają się zakończyć do 15 października 2016 roku. Z naszych informacji wynika, że termin ten może jeszcze ulec zmianie.

 

Zobacz także: Tak ma wyglądać skrzyżowanie ul. Kościuszki i Mieszka I
 

5 komentarzy

 • Link do komentarza xyz czwartek, 29 września 2016 08:17 napisane przez xyz

  Bez sensu. Tam gdzie nie mają miejsca to robią ronda a tu gdzie tego miejsca jest bardzo dużo to nie robią ronda . W tym miejscu rondo by się sprawdziło o wiele lepiej niż te światła.

 • Link do komentarza Tom czwartek, 29 września 2016 07:55 napisane przez Tom

  Teraz to dopiero beda korki, oby ta przebudowa pomogla.

 • Link do komentarza Piter środa, 28 września 2016 21:44 napisane przez Piter

  No w końcu się tym zajmują. Ten punkt miasta to była katorga. Mam nadzieję, że efekt końcowy będzie taki jak zakładano.

 • Link do komentarza Teodor środa, 28 września 2016 19:31 napisane przez Teodor

  Nie kolejna (i tak w tym miejscu w tej chwili jest, "na żądanie"), tylko porządkująca wreszcie to newralgiczne miejsce

 • Link do komentarza wózbita środa, 28 września 2016 19:15 napisane przez wózbita

  Kolejna sygnalizacja?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane