Jesteś tutaj:Gospodarka Strefa Płatnego Parkowania na interaktywnej mapie
sobota, 27 sierpnia 2016 09:33

Strefa Płatnego Parkowania na interaktywnej mapie

 
Strefa Płatnego Parkowania na interaktywnej mapie screen mapy

Mieszkańcom oraz osobom, które przyjeżdżają do Gniezna, udostępniona została interaktywna mapa Strefy Płatnego Parkowania.

Zbudowana na podstawie serwisu Google Maps, obrazuje zasięg wszystkich trzech podstref, położenie parkomatów oraz miejsc przeznaczonych dla osób niepełnosprawnych. Każdy z automatów opisany jest odpowiednim numerem, a po kliknięciu na wybrane oznaczenie wyświetlane (w większości) jest zdjęcie danego urządzenia lub stanowiska. do parkowania. Jak zapewniło Biuro Strefy Płatnego Parkowania na swojej stronie społecznościowej, mapa ma być na bieżąco aktualizowana. Jeden z Czytelników, który zwrócił nam uwagę na to nowe rozwiązanie wskazał jednak, że dobrze byłoby, gdyby przy opisie urządzeń zostały umieszczone także ceny i godziny obowiązujące przy każdym z automatów. 

Mapa dostępna jest także w większym rozmiarze lub poniżej.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane