czwartek, 16 czerwca 2016 12:43

Utrudnienia przy wyjeździe na Bydgoszcz

 
Utrudnienia przy wyjeździe na Bydgoszcz archiwum redakcji

Z naszą redakcją kontaktują się kierowcy, informujący o utrudnieniach przy wyjeździe z Gniezna w kierunku Bydgoszczy. Tam, na pewnym odcinku drogi prowadzone są prace remontowe.

Kierowcy informują o pojawiających się korkach na Trasie Zjazdu Gnieźnieńskiego, na prawym pasie wylotowym (fragment od skrzyżowania z ul. Gdańską w kierunku węzła drogowego z DK 15 na Inowrocław), a także po drugiej stronie prowadzonych prac budowlanych - bliżej Goślinowa. Od kilku dni trwa tu remont cząstkowy nawierzchni bitumicznej na długości około 1,7 kilometra, dlatego na czas jego trwania wprowadzony został ruch wahadłowy. Według informacji opublikowanych na stronie Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, przewiduje się iż utrudnienia mają potrwać do piątku 17 czerwca br. do godzin popołudniowych.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane