Jesteś tutaj:Gospodarka Czerniejewska Strefa po raz kolejny na sprzedaż
czwartek, 10 grudnia 2015 12:23

Czerniejewska Strefa po raz kolejny na sprzedaż

 
Czerniejewska Strefa po raz kolejny na sprzedaż źródło: Urząd Miasta i Gminy Czerniejewo

Działki w Strefie Aktywizacji Gospodarczej, zlokalizowane na terenie Czerniejewa, po raz kolejny zostały przeznaczone do przetargu. Czy tym razem pojawią się zainteresowani?

Burmistrz Miasta i Gminy Czerniejewo ogłosił przetargi ustne nieograniczone, na sprzedaż nieruchomości zlokalizowanych na terenie ww. miejscowości. Do zbycia jest 9 działek należących do SAG przy ul. Gospodarczej i jedna położona przy ul. Kraszewskiego. W przypadku tych pierwszych - jest to już trzecia próba ich zbycia.

Nieruchomości przy ul. Gospodarczej należą do SAG, po raz ostatni próbowano zbyć w sierpniu 2015 roku. Niestety, do tego przetargu nie wystartował żaden inwestor, zainteresowany ulokowaniem tu swojej działalności gospodarczej. Podobnie miało to miejsce w przypadku pierwszej próby zbycia, która odbyła się rok temu. Nieruchomości, do których doprowadzone są wszelkie niezbędne media (kanalizacja, woda, energia elektryczna, gaz, telefon) oraz utwardzona droga, urząd planuje zbyć za kwotę łączną ponad 6 milionów 84 tysięcy złotych. Powierzchnie działek różnią się wielkością, a co za tym idzie także cenami. Te zaś się nie zmieniły od poprzedniego przetargu i oscylują od 572 tys. złotych do 1 mln złotych.

Działka przy ul. Kraszewskiego w Czerniejewie, przeznaczona jest pod zabudowę budynkiem wielorodzinnym. Wartość tej posesji o powierzchni niemal 1 hektara, określono na ponad 492 tysiące złotych.

Przetargi w sprawie wszystkich powyższych 10 działek, zostały wyznaczone na 29 stycznia 2016 roku.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane