Jesteś tutaj:Gospodarka Zmiany kierunku ruchu na os. Grunwaldzkim
czwartek, 15 października 2015 12:34

Zmiany kierunku ruchu na os. Grunwaldzkim

 

Do 6 listopada br. na dwóch ulicach, znajdujących się na tytułowym osiedlu, wprowadzone zostaną zmiany kierunku ruchu.

Zgodnie z informacją, otrzymaną od Referatu Dróg Gminnych w Urzędzie Miejskim w Gnieźnie, zmieniony zostanie dotychczasowy układ przejazdu samochodów ulicami Kosynierów oraz Bohaterów Westerplatte.

Zgodnie z nowym projektem organizacji ruchu, ww. ulice staną się drogami jednokierunkowymi z kierunkiem jazdy od ul. Wiosennej w kierunku ul. Wolności. Zmiana została przyjęta przez Komisję Doradczą ds. organizacji i bezpieczeństwa ruchu na terenie Powiatu Gnieźnieńskiego.

Zmiany zostały już przekazane do realizacji i zostaną wprowadzone do 6 listopada 2015 r.

6 komentarzy

 • Link do komentarza Stefan sobota, 17 października 2015 21:30 napisane przez Stefan

  Czy historia tej zmiany będzie podobna do ul. Kochanowskiego - najpierw jeden kierunek, a po kilku miesiącach znowu dwukierunkowa? I jak wtedy opiniowała to owa Komisja...

 • Link do komentarza michu piątek, 16 października 2015 08:30 napisane przez michu

  miras jak tam jest tak wąsko to powinniście wymóc żeby tam zrobili jeszcze zakaz wjazdu ciężarowych a kto tam wytyczał te drogi ?

 • Link do komentarza Tajwan czwartek, 15 października 2015 21:36 napisane przez Tajwan

  Po co te komentarze? tam jest przecież najprężniejszy radny, to do niego zgłoście swoje postulaty.

 • Link do komentarza miras czwartek, 15 października 2015 20:42 napisane przez miras

  w takim razie może komisja pomyśli o chodnikach na tych mega wąskich drogach,dzieci idące do szkoły uciekają przed samochodami wchodząc na płoty.Ale cóż taki urok, wąska droga i wiejski płot .

 • Link do komentarza zając czwartek, 15 października 2015 13:09 napisane przez zając

  Jak tam robią jeden kierunek to żeby to się nie skończyło że namaluja pasy na jezdni i zrobią strefę parkowania z parkometrami

 • Link do komentarza mieszkaniec czwartek, 15 października 2015 12:57 napisane przez mieszkaniec

  Polecam przyjrzeć się bliżej ulicy Artyleryjskiej. Dzięki osobom odpowiedzialnym za postawienie bloku obok domków jednorodzinnych ulica jest nie przejezdna w dwóch kierunkach jednocześnie przez auta blokujące jedna stronę drogi. Tam także powinna być droga jednokierunkowa w kierunku wrzesińskiej.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane