Jesteś tutaj:Gospodarka Dawna przychodnia z obniżoną ceną
czwartek, 07 października 2021 15:57

Dawna przychodnia z obniżoną ceną

 

Pierwszy przetarg na zbycie nieruchomości, znajdującej się przy ul. Wyszyńskiego 4, nie doszedł do skutku. Teraz jego cena została obniżona.

Siedziba dawnej przychodni, która mieściła się u zbiegu ul. Wyszyńskiego i 3 Maja, od lat stoi opuszczona. Mimo kilku prób zbycia kilka lat temu nie znalazł się nikt zainteresowany tą nieruchomością. Na początku tego roku radni podjęli uchwałę, na mocy której do posesji dołączona została wydzielona działka, dzięki czemu posesja nieco się powiększyła do 1650 metrów kwadratowych.

W połowie września odbył się przetarg na zbycie nieruchomości, ale mimo to nie znalazł się nikt zainteresowany - jej cena wyniosła 2 mln 50 tys. złotych.  Obecnie ogłoszono kolejny przetarg, który wyznaczono w pierwszej połowie grudnia br. Cenę nieruchomości obniżono o 10% do kwoty 1 mln 845 tys. złotych.

Trudno jednak powiedzieć, czy pozwoli to na znalezienie kupca - sama nieruchomość jest wciąż obciążona służebnością gruntową z przejazdem do innej posesji.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane