Jesteś tutaj:Gospodarka Nowa sygnalizacja przy Szkole Podstawowej nr 10
piątek, 16 lipca 2021 17:12

Nowa sygnalizacja przy Szkole Podstawowej nr 10

 

Na przejściu dla pieszych w ciągu ul. Winiary, łączącej ul. Gdańską z ul. Orcholską, powstała nowa sygnalizacja świetlna.

Niedawno do użytku oddana została nowa sygnalizacja świetlna, która powstała w ciągu ul. Winiary, na wysokości Szkoły Podstawowej nr 10 oraz Przedszkola nr 17. Przejście znajduje się w rejonie uczęszczanym przez dzieci chodzące do obu tych placówek z rejonu os. Piastowskiego i os. Orła Białego.

W ramach inwestycji pobudowano sygnalizację świetlną wzbudzaną, a także doświetlono samo przejście dla pieszych i wydzielono pasy ruchu. Inwestycję zrealizował Powiatowy Zarząd Dróg - na to zadanie przeznaczone było 60 tys. złotych, z czego połowę dołożyło Miasto Gniezno.

 

2 komentarzy

  • Link do komentarza Rolo sobota, 17 lipca 2021 08:36 napisane przez Rolo

    Fajnie ale ustawiony czas cyklu jest tak dlugi dla samochodow ze dzieciaki i tak nie czekaja na zielone tylko przechodza na czerwonym. Po drugie tam powinien byc zakaz wjazdu dla samochodow ciezarowych. Bylem swiadkiem jak po tej wysepce tir przejechal mieszczac sie centymetry od znaku.

  • Link do komentarza marek piątek, 16 lipca 2021 18:55 napisane przez marek

    Gniezno miasto kościołów i świateł

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane