Wydrukuj tę stronę
wtorek, 16 lutego 2021 10:19

Projekt planu zagospodarowania terenu przy ul. Spokojnej

 
Projekt planu zagospodarowania terenu przy ul. Spokojnej źródło: projekt MPZP

W przyszłym tygodniu odbędzie się spotkanie w sprawie projektu planu zagospodarowania przestrzennego terenu położonego w rejonie ul. Spokojnej. 

W poniedziałek 22 lutego w Starym Ratuszu o godzinie 16 zaplanowano wyłożenie do publicznego wglądu wraz z dyskusją w temacie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego terenu w rejonie ul. Spokojnej, położonego między zabudowaniami ul. Cichej a parkiem nad Jeziorem Winiary.

Zgodnie z projektem na tym terenie zakłada się regulację układu drogowego na wraz z przewidzianym nowym zagospodarowaniem przestrzennym obecnie niezabudowanych terenów pomiędzy przy ul. Spokojnej, a także pomiędzy nabrzeżem Jeziora Winiary a torami kolejowymi Gniezno - Gniezno Winiary. Zgodnie z projektem planuje się na nich ulokowanie zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej z usługami lub samych usług. 

Do projektu każdy może wnieść swoje uwagi, które powinny być dostarczone do Urzędu Miejskiego do 19 marca 2021 roku. W trakcie dyskusji zaplanowanej na 22 lutego również będzie możliwość uzyskania dodatkowych informacji. 

Projekt uchwały wraz z rysunkiem dostępne są poniżej w załącznikach.

Galeria

21 komentarzy

startpoprz.12nast.koniec