Jesteś tutaj:Gospodarka Postępy prac na budowie KFC przy ul. Gdańskiej
piątek, 06 listopada 2020 12:25

Postępy prac na budowie KFC przy ul. Gdańskiej

 

Już wkrótce można spodziewać się otwarcia trzeciej restauracji fast food sieci KFC na terenie naszego powiatu. Tym razem mowa o obiekcie niedaleko Galerii Gniezno.

Po kilkumiesięcznej przerwie w pracach budowlanych, którą spowodowała panująca sytuacja epidemiologiczna, na działce przy Rondzie im. J. Kaczmarskiego ponownie ruszyła realizacja restauracji KFC. 

Tydzień temu, kiedy informowaliśmy o otwarciu lokali tej sieci przy drodze ekspresowej S5, pisaliśmy o wznowieniu prac przy gnieźnieńskim obiekcie. Obecnie w środku wciąż trwają roboty wykończeniowe, a także na zewnątrz gdzie trwa zagospodarowywanie terenu oraz pojawiły się już emblematy sieci. Dojazd do obiektu będzie możliwy od strony zjazdu z ronda.

Planowana data otwarcia restauracji nie jest jeszcze znana, ale prawdopodobnie nastąpi to w najbliższych tygodniach o ile pozwoli na to panująca sytuacja.

2 komentarzy

  • Link do komentarza avalon piątek, 06 listopada 2020 17:43 napisane przez avalon

    Ale malusi ten KFCik :) Takiego jeszcze nie widziałem :)

  • Link do komentarza zniezmaczony piątek, 06 listopada 2020 17:11 napisane przez zniezmaczony

    Współczuję mieszkańcom pobliskiego bloku. Jak otworzą okno natychmiast ich nosy podrażnią zapachy przypraw marki KFC. A nie każdemu one przypadną do gustu. Poza tym, same kurczaki w panierce nie są już takie, jak były 10 lat temu. Spróbowałem ich ostatnio w restauracji przy S5 - MOP Pierzyska. Moim zdaniem panierka jest teraz, już zupełnie inna w smaku, niż była kiedyś. A sam kurczak .......... . Powstrzymam się w ogóle od komentarza. Kto spróbuje , sam się przekona. Ja tylko spróbowałem i ..........

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane