Jesteś tutaj:Gospodarka Gminne działki pod domy ponownie na sprzedaż
czwartek, 06 sierpnia 2020 15:28

Gminne działki pod domy ponownie na sprzedaż

 
Gminne działki pod domy ponownie na sprzedaż źródło: Google Street View

Gmina Gniezno po raz kolejny wystawiła na sprzedaż kilkadziesiąt nieruchomości, położonych w Jankowie Dolnym i Osińcu. Wszystkie przeznaczone są pod zabudowę mieszkaniową lub mieszkaniowo-usługową.

Jest to kolejna z rzędu próba zbycia tych nieruchomości, które  do tej pory nie cieszyły się zbytnim zainteresowaniem kupców - przynajmniej w pierwszej ze wspomnianych wymienionych lokalizacji.

Największy zasób Gmina Gniezno wystawiła na sprzedaż w Jankowie Dolnym, gdzie do przetargu przeznaczonych jest 75 działek, położonych przy drodze z tej miejscowości w kierunku Wierzbiczan (teren przed torami kolejowymi). Powierzchnia nieruchomości waha się od 840 do 2150 metrów kwadratowych o różnym kształcie, przeważnie prostokątnym. Wartość działek wyceniono od ok. 40 tys. zł netto do ok. 118 tys. złotych netto. Dwie trzecie działek przeznaczone jest pod zabudowę mieszkaniową, jednorodzinną, a piętnaście jako zabudowa mieszkaniowa z usługami. 

Drugi zasób Gminy Gniezno z działek przeznaczonych do sprzedaży, znajduje się we wsi Osiniec. Mowa tu o 4 nieruchomościach, znajdujących się w rejonie Osiedla Małego. Tutaj nieruchomości mają powierzchnię od 918 do 1782 metrów kwadratowych, a ceny wynoszą od 36,8 tys. do 64,1 tys. złotych netto . 

Przetargi na ww. nieruchomości odbędą się 28 sierpnia br.

4 komentarzy

 • Link do komentarza Jacol wtorek, 11 sierpnia 2020 10:41 napisane przez Jacol

  Czarek, buduj sobie studnię. Tanio będziesz miał wodę i zawsze!

 • Link do komentarza Czarek poniedziałek, 10 sierpnia 2020 20:20 napisane przez Czarek

  Jankowo Dolne działki A ciekawe jak z wodą bo już są przestaje i jej brakuje.... i nic w tym kierunku nie jest robione.

 • Link do komentarza Marcin sobota, 08 sierpnia 2020 17:57 napisane przez Marcin

  40 to ja mogę brutto zapłacić

 • Link do komentarza Stefan12 piątek, 07 sierpnia 2020 10:46 napisane przez Stefan12

  Za drogo.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane