Jesteś tutaj:Gospodarka Ograniczenie tonażowe dla ul. Słonecznej
poniedziałek, 09 marca 2020 10:49

Ograniczenie tonażowe dla ul. Słonecznej

 
Ograniczenie tonażowe dla ul. Słonecznej archiwum redakcji

W najbliższych dniach na fragmencie ul. Słonecznej wprowadzone zostanie ograniczenie wjazdu pojazdów o DMC przekraczającej 10 ton.

Ograniczenie wjazdu pojazdów o rzeczywistej masie całkowitej ponad 10 ton obowiązywać będzie na odcinku ul. Słonecznej od ul. Witkowskiej do ul. Kawiary. Jak informuje Powiatowy Zarząd Dróg, planowana zmiana stałej organizacji ruchu kołowego ma zostać wprowadzona do końca marca br. 

Rozwiązanie to ma na celu ograniczyć przejazd ul. Słoneczną ciężarówek z pobliskich zakładów produkcyjnych, które mają kierować się ul. Słoneczną do skrzyżowania z ul. Pod Trzema Mostami i dalej w kierunku ul. Osiniec do ul. Witkowskiej. 

4 komentarzy

 • Link do komentarza Mieszko sobota, 14 marca 2020 00:26 napisane przez Mieszko

  Miejmy nadzieje, że policja skutecznie będzie ten zakaz egzekwować.

 • Link do komentarza Kierowca piątek, 13 marca 2020 17:41 napisane przez Kierowca

  Juz to widzę jak tiry przestaną jeździć przez tę ulice. Pewnie tak samo jak przez wiadukt ks. Popiełuszki, ul. Mieszka I i Dąbrówki

 • Link do komentarza Mieszko środa, 11 marca 2020 00:47 napisane przez Mieszko

  No nareszcie!!! W końcu ktoś zrobił z tym porządek. Stworzono strefę przemysłową a drogi dojazdowej brak. Cały ruch przez ul. Słoneczną. Gratuluje mieszkańcom w końcu może trochę odetchną od tych ciężarówek i będzie tak jak powinno być w cywilizowanym kraju. Brawo.

 • Link do komentarza Bogumil wtorek, 10 marca 2020 10:53 napisane przez Bogumil

  bardzo dobry krok!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane