poniedziałek, 06 sierpnia 2018 11:20

Nieruchomość przy ul. Grzybowo sprzedana

 
Nieruchomość przy ul. Grzybowo sprzedana archiwum redakcji

Pod koniec lipca odbył się przetarg, w ramach którego na sprzedaż wystawiona została zabudowana działka przy ul. Grzybowo 24. Nabywca kupił ją za znacznie wyższą kwotę od wyjściowej ceny.

Pięciu zainteresowanych wyraziło chęć zakupu nieruchomości przy tytułowej działce. Zabudowana piętrowym budynkiem mieszkalnym, którego stan określony jest jako do generalnego remontu lub rozbiórki, wyceniona została na 240 tys. złotych. Położona w dogodnym miejscu w centrum miasta, usytuowana jest jednak na skarpie schodzącej w kierunku ul. Łącznica.

Budynek, należący dotąd do Miasta, jest już opuszczony i wzbudził najwyraźniej zainteresowanie potencjalnych nabywców, którzy złożyli wymagane wadium - w sumie pięć osób. Do samego przetargu wystartowało jednak tylko czterech, spośród których najwyższą cenę - 381 600 złotych - zaproponowała Maria Maciejewska, związana z jedną z firm deweloperskich, mających za sobą kilka inwestycji z zakresu domów wielorodzinnych na terenie śródmieścia.

9 komentarzy

 • Link do komentarza zdruzgotany  krótkowzrocznością  niektórych  gnieźnian piątek, 10 sierpnia 2018 08:37 napisane przez zdruzgotany krótkowzrocznością niektórych gnieźnian

  LUDZIE skończcie w końcu DZIELIĆ MIASTO na cześć Urzędu i Powiatu. GNIEZNO JEST JEDNO !!!!! A Prezydent Miasta powinien w końcu myśleć o mieszkańcach, a nie o swarach ze starostą ( bo z innej partii ). I ciągle tylko robić, coś komuś, na złość. Tak dalej w Gnieźnie być nie może. Bo za daleko tak jako miasto nie zajedziemy. Dobrze wiecie, że miejsc parkingowych ciągle brakuje w mieście w tym rejonie brakuje i przy nowym szpitalu tez ich będzie za mało !!!. Może ich starczy dla pacjentów. Ale nie starczy, dla osób tych pacjentów odwiedzających. I kropka. A kto tego nie rozumie ten KIEP.

 • Link do komentarza Redakcja Gniezno24.com czwartek, 09 sierpnia 2018 23:31 napisane przez Redakcja Gniezno24.com

  Dane są publicznie dostępne w BIP Magistratu.

 • Link do komentarza Ruda23 środa, 08 sierpnia 2018 22:47 napisane przez Ruda23

  A z tego co wiem to mamy rodo i padają nazwiska.

 • Link do komentarza qwertz środa, 08 sierpnia 2018 06:38 napisane przez qwertz

  @seniorka:
  Ale dlaczego prezydent miasta miałby robić przedwyborczy prezent starostwu powiatowemu? Szpital podlega pod powiat, więc niech powiat organizuje miejsca postojowe dla swojej placówki. Zresztą tak jak napisał poprzednik, wystarczająca liczba miejsc parkingowych zostanie oddana koło nowego skrzydła szpitala.

 • Link do komentarza Misza poniedziałek, 06 sierpnia 2018 22:13 napisane przez Misza

  Besty żeby wszyscy zrobili tyle dla miasta co prezydent Budasz co zrobili poprzednicy jego

 • Link do komentarza Olaf poniedziałek, 06 sierpnia 2018 20:40 napisane przez Olaf

  Pieniądz robi pieniądz.

  Można tak prawie w nieskończoność.

 • Link do komentarza Marcinos poniedziałek, 06 sierpnia 2018 18:23 napisane przez Marcinos

  Seniorek. To miejsce NIE NADAJE SIĘ na parking! Poza tym przy szpitalu będzie dostatecznie dużo miejsca.

 • Link do komentarza Aaaa poniedziałek, 06 sierpnia 2018 15:15 napisane przez Aaaa

  A ja chciałabym basen odkryty aby Września nie śmiała się z pierwszej stolicy że nie mamy basenu i jeżdzimy do nich....

 • Link do komentarza seniorka poniedziałek, 06 sierpnia 2018 12:20 napisane przez seniorka

  I ponownie zamiast budowy DWUPOZIOMOWEGO PARKINGU dla osób udających się do pobliskiego szpitala ( na zabieg lub w odwiedziny) albo do przychodni zdrowia przy ul. Jana ( do jednej ze specjalistycznych przychodni ), powstanie kolejny dom z mieszkaniami na wynajem lub z mieszkaniami na sprzedaż. A dla szarego obywatela miasta Gniezna została " figa". No ale za to Pan Prezydent Budasz ma kolejne 381 tysięcy złotych na dokończenie fontanny w Dolinie Pojednania. Niech żyje wodotrysk !

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane