czwartek, 05 lipca 2018 13:03

Hala w Zdziechowie prawie gotowa

  UG Gniezno
Hala w Zdziechowie prawie gotowa źródło: UG Gniezno

Trwają ostatnie prace wykończeniowe w największym obiekcie sportowym Gminy Gniezno, który stanowi drugi etap budowy Zspołu Szkolno-Przedszkolnego w Zdziechowie.

W budynku hali znajduje się pełnowymiarowa arena sportowa z widownią, zespoły szatniowe z węzłami sanitarnymi, pomieszczenie dla trenerów i sędziów, pokój socjalny oraz magazyny. Na piętrze budynku zlokalizowana będzie salka fitness oraz sala rehabilitacyjna i konferencyjna. Wszystkie pomieszczenia w budynku są przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

W obrębie areny sportowej znajduje się pełnowymiarowe boisko do piłki ręcznej oraz boiska główne i treningowe do koszykówki i siatkówki. Ekipy budowlane oddadzą budynek inwestorowi jeszcze w tym miesiącu. Po dokonaniu wszystkich niezbędnych "odbiorów", nastąpi oddanie hali do użytku. 

Pierwszym etapem realizacji tej inwestycji było wybudowanie i oddanie do użytku nowego przedszkola. Kolejnym, który już się rozpoczął jest budowa budynku szkoły podstawowej oraz budynku głównego. Budynek główny będzie stanowił swego rodzaju centrum administracyjne, usługowe i opiekuńcze dla całego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego. Zlokalizowana w nim będzie administracja szkolna, pokój nauczycielski oraz gabinety psychologa i pedagoga szkolnego, a także gabinety lekarskie. Swoje miejsce znajdzie tu również świetlica, biblioteka, aula oraz stołówka wraz z całym zapleczem kuchennym.

1 komentarz

  • Link do komentarza zadowolony czwartek, 05 lipca 2018 13:15 napisane przez zadowolony

    Taka sama hala sportowa jak w liceum Dąbrówki w Gnieźnie. I dobrze bo to są optymalne rozmiary. Brawo

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane