niedziela, 25 czerwca 2017 10:28

Muzeum po remoncie

  mopr
Muzeum po remoncie źródło: UM w Gnieźnie

W minionym tygodniu zakończono drugi etap prac rewitalizacyjnych budynku Muzeum Zabytków Kultury Technicznej przy ul. Wrzesińskiej 49b/4 w Gnieźnie w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Gniezna.

Roboty budowlane obejmowały: demontaż lampy oświetleniowej wraz z przewodami zasilającymi i szafką z elewacji wschodniej, rozbiórkę wiaty przy drzwiach w południowej elewacji szczytowej, wykonanie przy drzwiach w elewacji południowej szklanego daszku na cięgnach stalowych, renowację drzwi zewnętrznych w południowej elewacji szczytowej, montaż przy wejściu w południowej elewacji szczytowej nowego oświetlenia i dzwonka, przebudowę złącza kablowego przy południowym narożniku elewacji zachodniej, renowację ceglanego lica elewacji. W ramach tej ostatniej wykonano czyszczenie lica elewacji metodą pary wodnej, uzupełnienie ubytków materiału ceramicznego, wymianę zniszczonych cegieł, przemurowanie gzymsów wieńczących i cokołu w miejscach uszkodzeń.

źródło: UM w Gnieźnie

2 komentarzy

  • Link do komentarza prosport poniedziałek, 26 czerwca 2017 20:21 napisane przez prosport

    Piękna robota. Ciąg dalszy musi nastąpić - czas na Parowozownię.

  • Link do komentarza Paweł niedziela, 25 czerwca 2017 14:28 napisane przez Paweł

    Brawo !!!!! teraz kolej na parowozownię

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane