Pół kilometra jezdni w ciągu ul. Słonecznej, która nosi najwięcej śladów zużycia, zostanie wymieniona jeszcze tej jesieni.
Za kwotę 800 tys. złotych w ciągu najbliższych tygodni na Rynku pojawi się więcej drzew, krzewów i elementów małej architektury, służącej mieszkańcom.
Po kilku miesiącach od ostatnich wieści w sprawie planów budowy nowego wieżowca na Winiarach, pojawiły się kolejne informacje w tej sprawie. Dobre i złe - zależy, kogo one dotyczą.
Łączną moc 96 MW ma mieć kompleks farm fotowoltaicznych, które planuje się zlokalizować na dwunastu działkach, zlokalizowanych w rejonie Gębarzewa.
Znamy już wyniki tegorocznego budżetu obywatelskiego oraz projekty, które zostaną zrealizowane w 2022 roku.
Planowana budowa drogi prowadzącej przez Las Miejski, która połączy ul. Witkowską z ul. Wrzesińską, oznacza iż część dróg na terenie miasta docelowo zmieni zarządcę. 
czwartek, 07 października 2021 15:57

Dawna przychodnia z obniżoną ceną

Pierwszy przetarg na zbycie nieruchomości, znajdującej się przy ul. Wyszyńskiego 4, nie doszedł do skutku. Teraz jego cena została obniżona.
Dobiegły końca prace, realizowane na pierwszym fragmencie Parku Piastowskiego w obrębie pomiędzy al. ks. Zientarskiego a Skwerem im. Miasta Speyer.
Strona 1 z 178

Ostatnio dodane