Rafał Wichniewicz

Rafał Wichniewicz

piątek, 03 kwietnia 2020 08:44

Poszukiwany dyrektor dla szpitala

Zarząd Powiatu Gnieźnieńskiego ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora Szpitala Pomnik Chrztu Polski. Kandydaci mają dwa tygodnie na składanie dokumentów.

czwartek, 02 kwietnia 2020 19:20

Zaginął Przemysław Pars

Rodzina i znajomi poszukują zaginionego 39-letniego mieszkańca Gniezna, z którym od wczoraj nie mają kontaktu. 

Od dziś na terenie Gniezna prowadzone będą mieszane patrole funkcjonariuszy tutejszej komendy policji oraz żandarmów wojskowych. 

W czwartkowe popołudnie strażacy zostali zadysponowani do pożaru, który został zauważony w jednym z budynków przy drodze wyjazdowej z miasta.

czwartek, 02 kwietnia 2020 13:28

Zakaz wstępu do parków. Co z bieganiem?

W Gnieźnie zamknięte zostały wszystkie parki. Podobna sytuacja dotyczy również wszystkich rekreacyjnych terenów zielonych na terenie powiatu gnieźnieńskiego. Miłośnicy sportu zastanawiają się, gdzie mogą teraz pobiegać? Czy zostaną wtedy ukarani mandatem?

czwartek, 02 kwietnia 2020 12:47

Sytuacja epidemiologiczna - stan na 2 kwietnia

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna poinformowała o aktualnej sytuacji na terenie powiatu gnieźnieńskiego - stan na czwartek 2 kwietnia.

czwartek, 02 kwietnia 2020 14:04

Śmigłowiec LPR wezwany do pacjenta

W czwartkowe południe służby otrzymały informację o stwierdzeniu pacjenta z podejrzeniem koronawirusa, który miał się pojawić w trzemeszeńskiej przychodni.

Kilka dni temu między Gnieznem a Trzemesznem, a wczoraj w okolicach Witkowa nieznani sprawcy wyrzucili tony odpadów niewiadomego pochodzenia.

Dyskusja nad kwestią odłożenia wyborów prezydenckich na inny termin dotarła także do naszego regionu. Swoje oświadczenie w tej sprawie wydał burmistrz Miasta i Gminy Czerniejewo.

czwartek, 02 kwietnia 2020 00:00

ś.p. Roman Duszyński

        2  

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 29 marca 2020 roku zasnął w Bogu Roman Duszyński...

Strona 1 z 581

Ostatnio dodane