Rafał Wichniewicz

Rafał Wichniewicz

Pod koniec września odbędzie się ponowne wyłożenie do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenu przy ul. Polnej w Gnieźnie.

wtorek, 22 września 2020 08:48

Święto latawca już w niedzielę

Już 27 września odbędzie się kolejna edycja Święta Latawca. Wzorem ostatnich lat, impreza ponownie odbędzie się przy hali na ul. Sportowej w Gnieźnie.

poniedziałek, 21 września 2020 15:41

Part Of The Kitchen wystąpi w MOK-u

Zapraszamy na niezwykły koncert poznańskiej grupy Part Of The Kitchen. Już w najbliższy piątek wystąpi w Miejskim Ośrodku Kultury.

Osoby, które w miniony czwartek jechały pociągiem na trasie z Poznania przez Gniezno w kierunku Torunia, powinni obserwować swój stan zdrowia.

Policjanci odzyskali skradziony seniorowi elektryczny rower - sprawca został zauważony w mieście przez patrolujących policjantów.

poniedziałek, 21 września 2020 12:09

Sytuacja epidemiologiczna - stan na 21 września

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna poinformowała o aktualnej sytuacji na terenie powiatu gnieźnieńskiego - stan na poniedziałek 21 września.

Już w najbliższy weekend na gnieźnieńskim Rynku po raz pierwszy w tym roku pojawią się food trucki oraz ogródki piwne. 

poniedziałek, 21 września 2020 10:57

Potrącenie pieszego przez rowerzystę

W minioną sobotę do gnieźnieńskiego szpitala trafił 76-letni mieszkaniec Trzemeszna, który został potrącony na pasach w tej miejscowości przez rowerzystę.

niedziela, 20 września 2020 15:26

Pożar samochodu na ul. Poznańskiej

W niedzielne popołudnie służby otrzymały powiadomienie o pożarze samochodu na ul. Poznańskiej w Gnieźnie.

niedziela, 20 września 2020 12:42

Pobiegli w „piątce dla autyzmu”

Ponad 150 osób wzięło udział w niedzielnym biegu charytatywnym, którego celem było zebranie środków na plac zabaw dla dzieci z autyzmem przy jednym z przedszkoli.

Strona 1 z 531

Ostatnio dodane