niedziela, 29 maja 2016 11:38

Radosny Dzień Dziecka na Osińcu

 
Radosny Dzień Dziecka na Osińcu fot. Rafał Wichniewicz

Kilkuset mieszkańców wzięło udział we wspólnym świętowaniu jednego z najbardziej wyjątkowych świąt w ciągu roku - wszystko by pomóc chorującemu Mikołajowi.

Przez kilka godzin w kierunku placu zabaw, mieszczącym się przy Alei Pierwszej na terenie Osińca, zmierzali mieszkańcy całej okolicy, by wraz ze swoimi pociechami skorzystać z tej wyjątkowej i szlachetnej akcji, jaką był zorganizowany w tym miejscu Dzień Dziecka. Tym razem organizatorzy zaprosili do wspólnej zabawy, by pomóc małemu Mikołajowi Sikorskiemu, mieszkańcowi tej wsi, który choruje na porażenie mózgowe, zespół Dandy Walkera oraz astmę.

Przez całą imprezę, trwającą w sobotnie popołudnie, wolontariusze sprzedali wszystkie losy przygotowane na to wydarzenie, a to oznaczało wsparcie Mikołaja kwotą 1500 zł. W trakcie samej zabawy odbywało się oczywiście losowanie nagród, ale dla dzieci najważniejszymi były liczne atrakcje, przygotowane na tę okazję - dmuchane zamki czy przejażdżki konne, ale kolejki ustawiały się również po watę cukrową, która cały czas znajdywała swoich koneserów. Z tego miejsca organizatorzy dziękują firmie Karuś, firmie HAWA, Drukarni Majorczyk, Vehikuł Czasu Band, Agencji Reklamowej EXITO oraz Ranczo "Ganina" i wielu innym osobom, które zaangażowały się w przygotowanie wydarzenia i wsparcie całej akcji.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane