piątek, 02 października 2015 13:42

Inauguracja u Małych Inżynierów

 

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Gnieźnie rozpoczęła "mały" rok akademicki. Inaugurację mieli bowiem nie studenci, a... być może przyszli młodzi inżynierowie.

Akademia Małego Inżyniera rozpoczęła kolejny rok swej działalności. Jest to cykl zajęć wykładowych, warsztatowych  i laboratoryjnych  dla dzieci. Każde z nich będzie mogło poczuć się studentem kierunków inżynierskich. Mali adepci nauk ścisłych sami przeprowadzą nieskomplikowane doświadczenia, które pozwolą im odkryć tajemnice otaczającego świata. Zajęcia dodatkowe z eksperymentów, stanowią znakomite połączenie praktycznej nauki oraz wspaniałej zabawy.

Jak każdy student akademii i ci młodzi studenci musieli przejść ślubowanie i pasowanie, którego uroczyście dokonał sam prof. dr hab. Józef Garbarczyk. Mali inżynierowie otrzymali indeksy oraz kitle, które będą potrzebne im przez cały rok podczas zajęć laboratoryjnych.  

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane