wtorek, 14 lipca 2015 14:54

Zadbaj o swoje zdrowie!

  Artykuł sponsorowany

PWSZ w Gnieźnie zaprasza na zabiegi fizjoterapeutyczne, odbywające się w siedzibie uczelni przy ul. Wrzesińskiej.

W pracowniach Instytutu Nauk o Zdrowiu PWSZ w Gnieźnie można skorzystać z masaży, fizykoterapii, kinezyterapii oraz pakietów rehabilitacyjnych. W ofercie mamy również konsultacje z fizjoterapeutą oraz zabiegi metodami terapeutycznymi. Zabiegi wykonuje wykwalifikowana kadra fizjoterapeutów. Szczegółowe informacje i cennik usług znajdują się na stronie: PWSZ zabiegi fizjoterapeutycznerejestracja – 61 424 26 90 w. 328.

Zabiegi odbywają się w pracowniach Uczelni przy ul. Wrzesińskiej 43-55, budynek nr 3 (budynki pokoszarowe - Kampus Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Hipolita Cegielskiego w Gnieźnie).

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane