piątek, 05 czerwca 2015 14:11

Na tropie królewskiego dziedzica

 

Klub Fantastyki „Fantasmagoria” zaprasza do udziału w kolejnej grze miejskiej ulicami Gniezna. Zapisy wciąż trwają!

Stara klepsydra zaczyna na nowo odmierzać czas, a zastygłe w niej dotąd ziarnka znowu zaczynają się przesypywać. Nadchodzi okres próby, której podołają tylko nieliczni. Tajemnicze zniknięcie pewnego inżyniera jest tylko początkiem wydarzeń, które prowadzić będą przez czas i przestrzeń w poszukiwaniu dziedzica królów, zdolnego uratować nas wszystkich… Czy uda się go odnaleźć?

To tylko fragment fabuły, który poznają uczestnicy drugiej już Gry Miejskiej „Ścieżkami czasu: na tropie królewskiego dziedzica” przygotowanej przez Klub Fantastyki Fantasmagoria. Jej organizatorzy zapraszają mieszkańców Gniezna do udziału w niezwykłej przygodzie! Poznaj swoje miasto, rozwiąż jego tajemnice i zagadki, baw się, współpracuj, uruchom swoją wyobraźnię i zdobądź pamiątkowe nagrody!

Czym jest Gra Miejska?

Uczestnicy w grupach pięcioosobowych odwiedzają poszczególne miejsca na terenie naszego miasta. Jest to sześć lokacji związanych z różnymi okresami w historii Gniezna, w których czekają zadania logiczne i manualne. Za ich rozwiązanie uczestnicy otrzymują punkty oraz wskazówki co do dalszej trasy. Na mecie gracze będą musieli zmierzyć się z zadaniem finałowym, które przyniesie rozwiązanie głównej tajemnicy – odnalezienie zaginionego spadkobiercy Pierwszego Króla Polski.

Gdzie i kiedy odbędzie się Gra Miejska? 

Gra Miejska realizowana będzie 27 czerwca 2015 w godzinach od 11.00 do 17.00 na terenie różnych punktów położonych w centrum Gniezna. Drużyny startować będą w odstępie 15 minut. O dokładnym czasie rozpoczęcia swojego startu zapisane drużyny zostaną powiadomione 26 czerwca 2015 przez SMS.

Jak można się zapisać?

Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie „Karty zgłoszenia drużyny” i wysłanie jej do 24 czerwca 2015 na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Karty zgłoszenia, regulamin i inne informacje dostępne są na stronie http://fantasmagoria.gniezno.pl/. W Grze Miejskiej uczestniczyć mogą osoby powyżej 13 roku życia zrzeszone w pięcioosobowych drużynach. Organizatorzy przewidują możliwość udziału maksymalnie 60 osób, czyli 12 pięcioosobowych drużyn. O przyjęciu drużyny decyduje kolejność zgłoszeń.

Baw się razem z nami i odkryj nasze miasto na nowo!


Wydarzenie organizowane jest ze środków Miasta Gniezna w ramach Królewskiego Festiwalu Artystycznego 2015. 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane