środa, 27 maja 2015 08:45

Rowerem wszędzie razem

 

Rodzice, dzieci, rower, uśmiech i słońce - tak można opisać czwarty już Rodzinny Rajd Rowerowy, który odbył się z okazji trwających Dni Niechanowa.

Wydarzenie, które miało miejsce 23 maja, zorganizowało Stowarzyszenie Rodziców Ziemi Niechanowskiej. W piękny słoneczny poranek na starcie spotkało się 150 osób, aby wspólnie przy eskorcie Policji wyruszyć w trasę wiodącą przez Nową Wieś, Krzyżówkę aż do Gaju w gminie Witkowo.

Tam na uczestników, czekała Grażyna Kozanecka przewodnicząca SRZN, która przygotowała mnóstwo atrakcji. Dla pokrzepienia ciała była pyszna grochówka, pyry z gzikiem, pieczone kiełbaski, wypieki przygotowane przez gospodarzy i Agnieszkę Przybylską z Cukierni „Jaś- Min” z Niechanowa. Były gry, tańce, zabawy dla najmłodszych oraz spotkanie z Agnieszką Dąbek z Akademii Nauk, która zaprezentowała fantastyczne doświadczenia. Uczestników rajdu odwiedził także wójt Eugeniusz Zamiar.

Grażyna Kozanecka serdecznie podziękowała za pomóc i wsparcie wręczając dyplomy i okolicznościowe upominki dla Urzędu Gminy w Niechanowie, Lasów Państwowych z gnieźnieńskiego nadleśnictwa, Stowarzyszenia ,,Aktywna Wieś” z Trzuskołonia, Centrum Rekreacyjno- Wypoczynkowego w Gaju oraz Agnieszce Dąbek, Annie Grabowskiej, Halinie Poradka, Beacie Prusinowskiej, Elżbiecie Zielińskiej, Annie Kościańskiej, Agnieszce Starzyk i Sylwii Chudy.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane