wtorek, 26 maja 2015 10:40

Darmowe badania na Dzień Matki i Dzień Dziecka

 

Zakład Opieki Zdrowotnej zaprasza mamy i dzieci z okazji przypadającego ich święta, na wykonanie bezpłatnych badań profilaktycznych krwi.

Na nietypowy sposób obchodzenia tych dwóch wyjątkowych świąt, zaprasza dyrekcja gnieźnieńskiego szpitala. Mamy i dzieci, które w sobotę 30 maja pojawią się w placówce ZOZ przy ul. św. Jana 9, będą mogły wykonać sobie profilaktyczne badanie krwi.

- Tym, którzy skorzystają z naszego zaproszenia, proponujemy przeprowadzenie dość szerokiego i, co najważniejsze, bezpłatnego pakietu badań. Można powiedzieć, że obejmują one trochę nasze współczesne choroby cywilizacyjne, które dotyczą dorosłych, ale także coraz częściej dzieci. Pozwolą one nam sprawdzić, czy wszystko jest w porządku i czy nie powinniśmy podjąć jakichś działań zapobiegawczych - stwierdził Krzysztof Bestwina, p.o. dyrektora ZOZ w Gnieźnie. Dziecku zbadana zostanie m.in. morfologia krwi, poziom cholesterolu i glukozy, a mamie także profil lipidowy, TSH, anty-TPO oraz sprawdzone zostanie ciśnienie krwi.

Badania, które odbywać się będą w sobotę 30 maja w godzinach od 8:00 do 11:00, są co prawda bezpłatne, ale obowiązuje wcześniejsza rejestracja telefoniczna pod numerem 61 222 82 30 lub 61 222 82 11, zgłoszona w dniach od 25 do 29 maja br. Jednocześnie zaznaczamy, że aby wyniki badań były wiarygodne, należy na nie przyjść na czczo (ok. 12 do 14 godzin po ostatnim posiłku). Zapraszamy!

3 komentarzy

 • Link do komentarza kalinka niedziela, 31 maja 2015 12:10 napisane przez kalinka

  Do ojciec - akcja była związana z Dniem Dziecka i Dniem Matki, a hasło o program zdrowotny dla rodziny poślij ministrowi Arłukowiczowi i prezesowi NFZ - z pewnością ucieszą się i natychmiast taki program stworzą.
  Skromna akcja szpitala ma sens jeżeli chociaż jedno dziecko zostanie uchronione przed powikłaniami otyłości
  Chwała Malkontentom!

 • Link do komentarza ojciec piątek, 29 maja 2015 12:54 napisane przez ojciec

  O rodzinę trzeba dbać , szkoda że nie może ojciec skorzystać z tego .
  Jak ja nienawidzę akcji w tym kraju!!!!!!!! akcja, akcja akcja. Brak programów, brak koncepcji, bylejakość, byle do jutra, na stołku.... !!!!!!! Stwórz program dla rodziny.

 • Link do komentarza anna piątek, 29 maja 2015 11:11 napisane przez anna

  Rewelacyjny pomysł :)

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane