sobota, 25 kwietnia 2015 19:00

Podzielili się "motosercem"

 

Kilkudziesięciu  śmiałków postanowiło oddać krew w ramach sobotniego Motoserca. Była to już siódma edycja tej wyjątkowej imprezy.

W ramach wydarzenia, przed Miejskim Ośrodkiem Kultury ustawiło się kilkunastu motocyklistów, a w trakcie imprezy odbywały się różne pokazy, m.in. resuscytacji czy strongman. Przy okazji można było postrzelać do celu, a także wciąć udział w malowaniu samochodu sprayem, do czego najchętniej podchodziły dzieci.

W trakcie akcji krwiodawstwa, do punktu umieszczonego w MOK-u, ustawiały się kolejki chętnych. Ostatecznie krew przetoczono od 35 osób, co dało wynik 15,75 litrów krwi. Każdy, kto podzielił się w ten sposób życiem, otrzymywał od Polskiego Czerwonego Krzyża podziękowanie za udział, a także bilet wstępu do siłowni oraz talon do restauracji. 

Wydarzenie zostało zorganizowane przez klub motocyklowy Born To Ride przy współpracy z Polskim Czerwonym Krzyżem oraz Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Poznaniu.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane