piątek, 10 kwietnia 2015 09:00

Głosujmy na plac zabaw na Osińcu!

 

Wieś leżąca tuż koło Gniezna, stara się o zdobycie nagrody i pobudowanie na jej terenie placu zabaw. Zaprasza do udziału w konkursie wszystkich gnieźnian!

Przez cały kwiecień można głosować w ogólnopolskim konkursie „Podwórko Nivea”, która pozwoli na utworzenie placu zabaw na terenie wsi Osiniec. Projekt został zgłoszony jako pierwszy z terenu powiatu gnieźnieńskiego i obecnie (piątek 10 kwietnia 9:00) zajmuje 8 miejsce z wynikiem niespełna 7 tysięcy głosów. Na listach znajdują się także inne duże ośrodki miejskie z całej Polski, które mobilizują się do oddawania głosów. Akcja potrzebuje wsparcia gnieźnian, gdyż sami mieszkańcy Osińca nie są w stanie utrzymać tak dobrego wyniku, pozwalającego zdobyć upragnioną nagrodę. Należy im się to za trud, jaki włożyli w społeczne wypromowanie swojej lokalizacji.

Wystarczy wejść na stronę www.nivea.pl/podworko, gdzie należy odnaleźć lokalizację podwórka na Osińcu wybierając województwo i powiat. Głosować można mailowo (potwierdzając link wysyłany przez stronę), lub poprzez Facebooka (szybciej). 

Głos oddawać można tylko raz dziennie na tylko jeden projekt, a wygrać może 40 lokalizacji w całym kraju. Zapraszamy do udziału w wydarzeniu na Facebooku, dzięki czemu będziemy na bieżąco informowani o przebiegu akcji.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane