czwartek, 04 sierpnia 2022 08:27

Uderzył w barierę na zamkniętym przejeździe kolejowym

 
Uderzył w barierę na zamkniętym przejeździe kolejowym źródło: OSP Trzemeszno

W nocy ze środy na czwartek doszło do zdarzenia drogowego na zamkniętym dla ruchu kołowego przejeździe kolejowym.

Do zdarzenia doszło 4 lipca, po godzinie 3 w nocy w Wydartowie w gminie Trzemeszno. Jak wynika z ustaleń policji, kierujący samochodem marki Nissan, jadąc od strony Cytrynowa w kierunku Wydartowa (starym odcinkiem drogi krajowej nr 15), nie dostosował prędkości na łuku jezdni i uderzył w bariery zamocowane przed zamkniętym przejazdem kolejowym. Po tym auto zjechało do rowu przy nasypie torowiska. 

Z uwagi na położenie miejsca zdarzenia w rejonie granicy powiatów, do wypadku przybyły zastępy straży pożarnej z gnieźnieńskiego i mogileńskiego. Po dotarciu pierwszych z nich zastano rozbity pojazd oraz poszkodowanego, którym był 54-letni mężczyzna z gminy Trzemeszno. Po udzieleniu mu pierwszej pomocy, został przewieziony do szpitala. Pobrano od niego krew do badań.

Okoliczności zdarzenia ustala policja. Samo zdarzenie nie wywołało większych utrudnień na położonej w pobliżu DK15.

źródło zdjęć: OSP Trzemeszno

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane