środa, 03 sierpnia 2022 14:34

Zaparkował na zakazie. Okazało się, że nie miał prawa jazdy

 

Z konsekwencjami musi liczyć się 26-letni mieszkaniec Gniezna, który w środowy ranek zaparkował na zakazie zatrzymywania.

Sytuacja miała miejsce 3 sierpnia na Rynku. Policjanci gnieźnieńskiej drogówki zauważyli nieprawidłowo parkujący pojazd marki Ford Focus. Jak się okazało, za kierownicą pojazdu siedział 26-letni mieszkaniec Pierwszej Stolicy Polski.

- Podczas kontroli okazało się, że kierujący autem nie posiada prawo jazdy. Co ciekawe to już drugie spotkanie z policją - informuje KPP Gniezno. 

Za brak  uprawnień do kierowania  pojazdami  26-latkowi grozi grzywna do 5000 zł oraz zakaz kierowania pojazdami. Dodatkowo, jak się okazało, kontrolowany Ford nie posiadał ważnych badań technicznych i jego stan zagrażał bezpieczeństwu w ruchu drogowym. Za brak uprawnień do kierowania pojazdem, został on odholowany na parking strzeżony.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane