środa, 03 sierpnia 2022 15:40

Częściowe zamknięcie ronda u zbiegu ul. Żwirki i Wigury oraz Wiaduktu Solidarności

 
Częściowe zamknięcie ronda u zbiegu ul. Żwirki i Wigury oraz Wiaduktu Solidarności źródło: Google Street View

Urząd Miejski poinformował, że w czwartek 4 sierpnia w godzinach wieczornych nastąpi zamknięcie części Ronda im. Lecha Wałęsy.

Kilka tygodni temu na ww. skrzyżowaniu doszło do uszkodzenia latarni ulicznej, która złamała się u podstawy i przewróciła. Teraz, jak informuje Magistrat, planowane jest przywrócenie oświetlenia w pierwotnej lokalizacji.

W czwartek 4 sierpnia nastąpi częściowe zamknięcie ronda dla ruchu z uwagi na wymianę masztu oświetleniowego. Dotyczy to przejazdu od strony Ronda PCK w kierunku Winiar oraz przejazdu "na wprost" od strony wieżowców w kierunku Ronda PCK.

Wymiana masztu i częściowe zamknięcie ronda dla ruchu nastąpi w czwartek w godzinach od 20:00 do godz. 1:00 w nocy.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane