sobota, 30 lipca 2022 15:13

Poszukiwany za rozbój sam zgłosił się na policję

 
Poszukiwany za rozbój sam zgłosił się na policję źródło: KPP Gniezno

Po piątkowym komunikacie, zamieszczonym przez gnieźnieńską policję, poszukiwany za rozbój w Parku Miejskim sam zgłosił się na komendę.

W miniony piątek w godzinach popołudniowych, Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie opublikowała komunikat o poszukiwaniu mężczyzny, którego uchwyciły kamery monitoringu. Jak przekazano, miał być on podejrzany o dokonanie rozboju na jednym z mieszkańców miasta, do którego doszło w nocy ze środy na czwartek w Parku Miejskim. 

Funkcjonariusze prosili o kontakt osoby, które mogłyby pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny. Jak jednak poinformowała nas gnieźnieńska policja, po publikacji informacji o sprawcy rozboju oraz jego wizerunku, mężczyzna sam zgłosił się na komendę. Policjanci dziękują osobom, które do tego czasu podjęły się przekazania informacji o jego zidentyfikowaniu.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane