środa, 27 lipca 2022 12:03

Policyjny dozór dla 44-latka, którego zatrzymali łowcy pedofilów

 
Policyjny dozór dla 44-latka, którego zatrzymali łowcy pedofilów kadr z nagrania

Prokurator zastosował dozór policyjny wobec mężczyzny, który został zatrzymany w sobotę 23 lipca w Lednogórze.

O zdarzeniu informowaliśmy kilka dni temu, kiedy to łowcy pedofilów z grupy Elusive Child Protection Unit Poland opublikowali nagranie z zatrzymania 44-letniego mężczyzny. Doszło do niego na stacji kolejowej w Lednogórze, gdzie ten miał się umówić z małoletnią poniżej 15 lat - tą jednak był jeden z przedstawicieli ww. grupy, który "wyłapywał" w ten sposób pedofila. Po zatrzymaniu mężczyzna zarzekał się, że myślał iż umawia się z 30-latką.

Mężczyzna po doprowadzeniu do komendy i przedstawieniu zebranych dowodów przeciwko niemu, usłyszał zarzut dotyczący nakłaniania osoby małoletniej poniżej 15-go roku życia za pośrednictwem portalu społecznościowego do poddania się innej czynności seksualnej bądź obcowania płciowego.

Prokurator zastosował wobec 44-latka dozór policyjny. - Ma również zakaz kontaktowania się małoletnimi. Policjanci podczas przeszukania pod kątek posiadania treści pedofilskich zabezpieczyli 2 telefony, komputer i nośnik danych - informuje KPP Gniezno. Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z Komisariatu Policji w Czerniejewie.

1 komentarz

  • Link do komentarza Ona środa, 27 lipca 2022 18:09 napisane przez Ona

    Świetna robota panowie policjanci!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane