poniedziałek, 25 lipca 2022 11:35

Obrzucił jajkami jadącą kolumnę prezesa PiS - został ukarany

 
Obrzucił jajkami jadącą kolumnę prezesa PiS - został ukarany kadr z nagrania

W sieci krąży film, na którym zostało uchwycone, jak jeden z mieszkańców obrzuca jajkami samochody należące do kolumny prezesa PiS. 

W filmie, który jest rozsyłany w sieci,  widać jednego z mieszkańców, stojącego na ul. Wrzesińskiej, przy skrzyżowaniu z ul. Cymsa. Jak wynika z nagrania, sytuacja miała miejsce już po spotkaniu Jarosława Kaczyńskiego ze swoimi zwolennikami, które odbyło się w sali położonej w pobliżu. Tam też, przed bramą czekała większa grupa jego przeciwników, którzy jednak ograniczyli się tylko do trzymania transparentów, okrzykiwania i gwizdania podczas wjazdu, a potem również wyjazdu prezesa PiS.

Na nagraniu z ul. Wrzesińskiej widać, jak mieszkaniec wymierza za każdym razem w szybko jadące za sobą trzy samochody należące do kolumny, celnie rzucając w nie jajkami. Po przejechaniu pojazdów wraca na chodnik krzycząc "je**ć PiS". 

Jak udało się nam dowiedzieć, mężczyzna został zatrzymany przez policjantów i wylegitymowany. Nałożono na niego mandat karny z art. 140 kodeksu wykroczeń za tzw. nieobyczajny wybryk. 

9 komentarzy

 • Link do komentarza pracujący magister inżynier piątek, 29 lipca 2022 03:56 napisane przez pracujący magister inżynier

  Stefan N, a skąd ta wiedza, że odbiera 500+. A może tak jak ja - utrzymuje pisowskich beneficjentów i obserwuje degradację gospodarczą i polityczną Kraju? Sądzę, że raczej nie sprzedał się za psi grosz, jak jakiś przysłowiowy stefan....

 • Link do komentarza bobhaus wtorek, 26 lipca 2022 08:02 napisane przez bobhaus

  Nieobyczajny wybryk??Pójdzie do Sądu i wygra. To było manifestowanie niezadowolenia .Nieobyczajny wybryk byłby gdyby zdjął spodnie i wypiął tyłek na przejeżdżąjącą kolumnę z prezesem wszystkiego.

 • Link do komentarza Dosyć wtorek, 26 lipca 2022 07:41 napisane przez Dosyć

  A jaki jest art. za gnębienie własnego narodu stopami procentowymi, podwyżkami w każdej dziedzinie życia, dobijanie uczciwie pracujących i prowadzących działalności ludzi? Jakie są kary za niegospodarność i rozdawanie pieniędzy podatników?

 • Link do komentarza Oldschool poniedziałek, 25 lipca 2022 16:10 napisane przez Oldschool

  Wybitnie postępowa i nowoczesna jednostka, wierna konserwatywnym metodom walki w imię bezrozumnego regresu.

 • Link do komentarza Marcinek poniedziałek, 25 lipca 2022 15:19 napisane przez Marcinek

  Dajcie na niego namiary. Chetnie chociaz z 50 zl przekaze za tak bohaterska postawe.

 • Link do komentarza Stefan N poniedziałek, 25 lipca 2022 14:19 napisane przez Stefan N

  Wstyd dla miasta i policji - nie potrafią zabezpieczyć bezpiecznej drogi -WSTYD !!! bez względu na to kto tam jedzie to sa od pilnowania bezpieczeństwa na drodze a ruszali sie jak "flimony " a Pan rzucający 500 + odbiera a jajami rzuca - skąd tyle nienawiści w ludziach ??? przeraża mnie to w takim grajdole jak miasto Gniezno ....Smutne to jest panie Rudy tusek pana wina ...nawołujesz do burd ulicznych

 • Link do komentarza Rafik poniedziałek, 25 lipca 2022 13:17 napisane przez Rafik

  za co ? za wybryk uahhha on powinien dostać medal za celność . Trafić w małe kaczątko to jest wyczyn a nie wybryk . j pis

 • Link do komentarza Patriota poniedziałek, 25 lipca 2022 12:07 napisane przez Patriota

  Nie lubię PiSu ale bardziej nie cierpię zdemoralizowanej platformy, lewicy i pokrewnych. Ten kraj zaczyna schodzimy na psy przez zachodnie propagandy

 • Link do komentarza Jacek poniedziałek, 25 lipca 2022 11:58 napisane przez Jacek

  Jaka kwota tego mandatu … śmiech ….. żenada …

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane