piątek, 22 lipca 2022 16:08

Zderzenie w Szczytnikach Czerniejewskich

 
Zderzenie w Szczytnikach Czerniejewskich źródło: OSP Czerniejewo

Do kolejnego zdarzenia drogowego w południowej części powiatu doszło wczesnym popołudniem w Szczytnikach Czerniejewskich.

Zdarzenie miało miejsce godzinę po wypadku w Małachowie Złych Miejsc, o którym wcześniej pisaliśmy. Tym razem do zderzenia doszło na drodze krajowej nr 15, na "znanym" skrzyżowaniu w Szczytnikach Czerniejewskich, gdzie doszło do zderzenia samochodu osobowego i dostawczego.

Na miejsce zdarzenia przybyła policja z Czerniejewa, a także zespół ratownictwa medycznego, który zajął się podróżującymi z jednego z pojazdu. Wezwane OSP Czerniejewo, OSP Żydowo i JRG Gniezno zabezpieczyły miejsce zdarzenia oraz uszkodzone pojazdy. Dokładne okoliczności wypadku ustali policja. Na czas prowadzonych działań ruch na drodze odbywał się wahadłowo.

źródło: OSP Czerniejewo

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane