środa, 20 lipca 2022 07:22

Zderzenie w Szczytnikach Czerniejewskich

 
Zderzenie w Szczytnikach Czerniejewskich źródło: OSP Czerniejewo

We wtorkowe, późne popołudnie na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 15 i szosy z Czerniejewa do Witkowa doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych.

Zdarzenie miało miejsce 19 lipca, około godziny 17. Służby zostały powiadomione o zderzeniu dwóch samochodów osobowych na skrzyżowaniu w Szczytnikach Czerniejewskich. W wyniku tego oba pojazdy wypadły z drogi na pobliskie pole. 

Na miejsce zdarzenia zadysponowano OSP Czerniejewo, OSP Żydowo oraz JRG Gniezno. Po dotarciu na miejsce zastano rozbite pojazdy oraz podróżujących, którzy je opuścili o własnych siłach. Zostali oni przebadani przez zespół ratownictwa medycznego, jednak nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. Okoliczności zdarzenia ustala policja.


źródło: OSP Czerniejewo

1 komentarz

  • Link do komentarza kierowca środa, 20 lipca 2022 08:02 napisane przez kierowca

    Tam to straż powinna mieć remizę na miejscu. Może zarządca drogi coś zrobi. Kolizje wypadki kilka razy w tygodniu. Coś jest nie tak...

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane