wtorek, 19 lipca 2022 14:32

Wypadek na DK 15. Ciężarówka uderzyła w słup trakcyjny

 
Wypadek na DK 15. Ciężarówka uderzyła w słup trakcyjny zdjęcie nadesłane
We wtorkowe, wczesne popołudnie na drodze krajowej nr 15 doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu ciężarowego.
Do zdarzenia doszło 19 lipca, około godziny 14 w Lubinie w gminie Trzemeszno. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, ciężarówka jadąca od strony Inowrocławia zjechała do rowu i uderzyła w słup trakcyjny linii kolejowej idącej wzdłuż szosy. W wyniku tego słup został wyłamany i uszkodzona została sieć nad torami.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano OSP Trzemeszno i JRG Gniezno. Działania służb na miejscu cały czas są prowadzone. Możliwe będą utrudnienia w kursowaniu pociągów na odcinku z Gniezna do Inowrocławia.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane