poniedziałek, 18 lipca 2022 14:03

Okradł dwie drogerie. Kto rozpoznaje sprawcę?

 

Gnieźnieńscy policjanci poszukują mężczyzny, który w jeden dzień odwiedził dwie drogerie na terenie miasta, w których dokonał kradzieży.

Do zdarzeń doszło w poniedziałek 30 maja 2022 roku w dwóch drogeriach na terenie Gniezna. Kamery monitoringu uchwyciły mężczyznę, który ukradł perfumy o łącznej wartości ponad 1250 złotych.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę na kadrach z monitoringu lub mają informacje pozwalające ustalić jego tożsamość, proszone są o kontakt z policjantami: telefon 47 77 21 276 (asp. Agata Lewicka - policjantka prowadząca sprawę) lub 47 77 21 211 (dyżurny policji w Gnieźnie).

2 komentarzy

  • Link do komentarza Obywatel RP poniedziałek, 18 lipca 2022 21:15 napisane przez Obywatel RP

    Ja bym się zajął tymi młodocianymi naciągaczami stojącymi z puszkami pod lidlem bez żadnych dokumentów a później zbierającymi się pod busem i rozliczają się

  • Link do komentarza mieszkaniec poniedziałek, 18 lipca 2022 15:16 napisane przez mieszkaniec

    To mógł być gość nietutejszy i te zdjęcia powinny polecieć na portal ogólnopolski. A swoja drogą, czy on niczego nie kupił za pieniądze i nie płacił kartą? Cwaniak!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane