poniedziałek, 18 lipca 2022 11:00

Zderzenie na S5. Korek długi na kilka kilometrów

 

W poniedziałkowe przedpołudnie służby zostały powiadomione o zdarzeniu drogowym, do jakiego doszło na drodze ekspresowej S5.

Do zdarzenia doszło 18 lipca, około godziny 10 na S5 przed węzłem Gniezno Południe, na wysokości wsi Woźniki na nitce w kierunku Bydgoszczy. W miejscu tym prowadzone są prace remontowe, w związku z czym droga została zwężona do jednego pasa ruchu. To tam, jak wynika z nieoficjalnych informacji, doszło do zderzenia z udziałem dwóch samochodów osobowych i ciężarówki.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano JRG Gniezno i OSP Łubowo. Po dotarciu zastano podróżujących ww. autami, którzy wyszli z nich o własnych siłach. Jedna z osób wymagała pomocy zespołu ratownictwa medycznego. 

Z uwagi na miejsce położenia zdarzenia, ruch w kierunku Bydgoszczy został zablokowany i utworzył się korek sięgający aż za MOP Pierzyska. Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja. 

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane