sobota, 02 lipca 2022 11:56

Absolutorium studentów zarządzania w GSW Milenium

 

W sobotnie przedpołudnie odbyła się uroczystość symbolicznego zakończenia studiów na kierunku zarządzanie w Gnieźnieńskiej Szkole Wyższej "Milenium".

Absolutorium jest wydarzeniem, które stanowi zwieńczenie lat nauki, wyzwań i drogi do osiągnięcia tytułu. Także w GSW Milenium uroczystość ta ma szczególny charakter, przede wszystkim z uwagi na liczne podziękowania - za zaangażowanie w naukę, życie studenckie czy działalność na rzecz uczelni. 

W sobotę w auli GSW Milenium pojawiło sie 65 absolwentów studiów licencjackich i magisterskich na kierunku zarządzanie. Wszystkich zgromadzonych, w tym gości oraz bliskich absolwentów, powitał rektor dr Krzysztof Gawrecki. Następnie dokonano wręczenia nagród i wyróżnień za najlepsze wyniki w nauce oraz aktywną działalność. Tuż po tym nastapiło wręczenie absolutoriów dotychczasowym studentom, po którym do zgromadzonych przemówili przedstawiciele grona akademickiego i zaproszeni goście. 

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane