piątek, 01 lipca 2022 16:37

Dachowanie niedaleko Czerniejewa

 

W piątkowe popołudnie służby zostały skierowane na szosę pomiędzy Czerniejewem a Neklą, gdzie doszło do zdarzenia drogowego.

Wypadek miał miejsce 1 lipca, około godziny 14.30. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, samochód osobowy marki Volkswagen, jadąc szosą na wysokości wsi Graby, wypadł z jezdni i dachował na pobliskim polu po wykarczowanym lesie.

Na miejsce zdarzenia przybyły zadysponowane zastępy OSP Czerniejewo i JRG Gniezno, które zabezpieczyły uszkodzony pojazd. Podróżujący autem trafił pod opiekę zespołu ratownictwa medycznego. Okoliczności zdarzenia ustala policja.

źródło: OSP Czerniejewo

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane