czwartek, 30 czerwca 2022 10:24

Policja poszukuje poszkodowanych z piątkowego zdarzenia na S5

 
Policja poszukuje poszkodowanych z piątkowego zdarzenia na S5 źródło: KPP Gniezno

Policjanci gnieźnieńskiej komendy szukają kierowców pokrzywdzonych w dwóch kolizjach drogowych, do jakich doszło w miniony piątek.

Do stłuczek doszło w piątek, 24 czerwca 2022 roku około godziny 12:00 na drodze S5 między zjazdem Pobiedziska/Kapalica, a Gnieznem. Sprawcą był kierujący Audi Q5, który uciekając przed policyjnym radiowozem podczas brawurowej jazdy, spowodował dwie kolizje drogowe z innymi autami, po czym dalej kontynuował ucieczkę. Do chwili obecnej nie udało się ustalić poszkodowanych w wyniku tych zdarzeń.

Policjant Wydziału kryminalnego zajmujący się sprawą asp. szt. Marcin Bednarek prosi teraz właścicieli dwóch samochodów biorących udział w kolizjach o kontakt osobisty lub telefoniczny 47 77 21 283, dyżurny gnieźnieńskiej policji 47 77 21 211.

źródło: KPP Gniezno

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane