Wydrukuj tę stronę
środa, 29 czerwca 2022 17:24

Trwają kursy w ramach akcji Wakacje z Językiem

  Mnopr

To normalne, że co roku w miesiącach lipcu i sierpniu, pomieszczenia wielu szkół językowych zieją pustką. W końcu to także szkoły, a przecież w tych miesiącach trwają wakacje!

Nie dotyczy to jednak, z pewnością najbardziej popularnej w Gnieźnie tego typu placówki tj. Freedom – Kursy Językowe, prowadzącej działalność przy ul. Dąbrówki 8.

Są to dwie edycje kursów języka angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego. Wszystko odbywa się w ramach akcji Czternaste Wakacje z Językiem. Akcja realizowana jest już od 2008 roku, z myślą o dorosłych i młodzieży (od 13 roku życia), którzy dostrzegają, że czas wakacyjny może być doskonałą okazją na podniesienie swoich kompetencji językowych.

W przypadku młodzieży może to także pomóc w uzupełnieniu lub rozszerzeniu swojej wiedzy z zakresu materiału szkolnego, np. z egzaminu ósmoklasisty lub matury z języka obcego.

To właśnie za sprawą tej akcji rozpoczęło wczoraj naukę ponad 50 osób! Podczas całej akcji z dofinansowania skorzysta 100 osób z terenu powiatu gnieźnieńskiego.

Na pierwszą edycję która potrwa do 28 lipca miejsca zostały już wyczerpane, jednak na drugą edycję która rozpocznie się w dniu 9 sierpnia pozostało jeszcze kilka wolnych miejsc.

Druga edycja rozpocznie się w dniu 9 sierpnia i zakończy w dniu 8 września. Każda z edycji będzie trwała przez 5 tygodni i zakończy się egzaminem i wydaniem certyfikatu ukończenia kursu.

Realizacja tego projektu jest możliwa dzięki stałym partnerom oraz wsparciu lokalnych władz: Starosty Gnieźnieńskiego Piotra Gruszczyńskiego oraz Prezydenta Miasta Gniezna Tomasza Budasza i patronów medialnych: Radio Gniezno, Przemiany na Szlaku Piastowskim, portal Gniezno24.com. Wszystkim serdecznie dziękujemy! Podziękowania kierujemy także do prezesa zarządu MPK Gniezno, Pana Wojciecha Gulczyńskiego. Dzięki ich zaangażowaniu 100 osób otrzyma 50% dofinansowanie do kursów wakacyjnych.

Koszt kursu po dofinansowaniu wynosi jedynie 379 zł, oznacza to że uczestnik pokrywa tylko 50% jego wartości (758 zł). Dzięki temu, słuchacze będą mogli otrzymać intensywny kurs wakacyjny tak naprawdę za połowę ceny.

O przyznaniu dofinansowania decyduje kolejność zgłoszeń. Informacje i zapisy:
https://www.freedomschool.pl/wakacyjny-kurs-j-angielskiego/

tel. 61 426 39 43; 797 195 925.